Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panzi kutya sampon milyen?

Panzi kutya sampon milyen?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy Bobi sampon nem jó sok kutyusnak,ez a sampon milyen lehet??? Van si-cu kutyusom meg labrador keverék és most keresem azt a sampont ami jó nekik,mert most yoyo nercolajos sampont használtunk de nem jó,mert száraz a bőrük és vakaroznak..
2012. jan. 22. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Tiszta lesz tőle a kutya, ez biztos :) Nem tudom, milyen más tulajdonságára vagy még kíváncsi :))
2012. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan sampont keresek amitől nem lesz száraz a bőrük..tiszták igyis,mert benti kutyusok :)
2012. jan. 22. 17:04
 3/4 maoamom ***** válasza:

zanni.hu

ezeket a termékeket ajánlom! Tudom nem olcsóak, de ha nem hordod őket kozmetikushoz, akkor megéri ilyennel fürdetni őket, mert ettől tuti nem lesz semmi bajuk és gyönyörűek lesznek. Az ilyen Bobi, meg Panzi szarok, már bocsánat. Többet ártasz vele mint használsz...

2012. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Akiteki ***** válasza:
Az ilyeneknél, mint a panzi meg bobbi, még a sima WU2 is százszor jobb. Minden sampont jó alaposan ki kell mosni a szőréből és utána teljesen szárazra szárítani, akkor nem szárít.
2012. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!