Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya a cukibb?

Melyik kutya a cukibb?

Figyelt kérdés
Vagy extra mini yorkit szeretnék vagy egy kicsi fehér fekete szemű kutya.
2012. jan. 22. 18:55
1 2
 1/12 maoamom ***** válasza:
Nincs extra mini se mini yorki, úgyhogy ennek tudatában gondold át a kérdést...
2012. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj extra mini yorkit, mert extra sok pénzt fogsz az orvosnál hagyni, a különböző örökletes és egyéb betegségei miatt és extra sokat fogsz sírni, mikor az extra mini kutyád három évesen meghal, mert a kedves szaporító az olyanok miatt, mint te, beteges, gyenge, extra fejletlen és ennek következtében extra mini kutyákat gyárt és ad el.

Menj el szépen menhelyre, nagy valószínűséggel találni fogsz kicsi, fehér, fekete szemű, akár kölyök kutyát is, de ha nem, egy kutyába úgy is bele fogsz szerelmesedni, aki talán neked köszönheti majd az életét és boldogságát is. Hidd el, ha megtennéd, te és a kutyád lennétek a világ legboldogabb teremtményei.

2012. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

egy kicsi fehér-fekete szemü kutya?


Mindegyik kutya fekete-fehéren lát. :D

2012. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Most ki foglak ábrándítani előző válaszoló, de már bebizonyították, hogy a kutyáknak van színlátásuk, csak nem olyan éles, mint az embereké.
2012. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te itt mit fogsz kapni.EXTRA MINI yorkie nem létezik!Az extra mini yorkie az a SZAPORÍTÓK új fajtaneve.hogy a beteg kölyköket eladják.tehát ne SZAPORÍTÓTÓL vegyél hanem TENYÉSZTŐTŐL!!!!


Mit mond egy tenyésztő: Mit mond egy szaporító:

Elmondom, melyek a fajta tulajdonságai, hogyan kell tartani. Ennek szinte bárhol jó, alig vannak igényei, a szőrét sem kell ápolni, magától lesz ilyen.

Sajnálom, de úgy érzem, Önnek nem ez a legmegfelelőbb fajta... Ez a kutya pont Önnek való! Én látom magán, hogy jó gazdája lesz!

Tudok ajánlani esetleg egy másik tenyésztőt, talán érdeklődjön nála, vagy legalább nézzen körül. Higgyje el, máshol ilyet nem talál! Vagy: A többi tenyésztő ugyanezt árulja, csak drágábban!

Természetesen meg tudom mutatni a szülöket, sőt az egész falkámat. A szülőket most nem tudom megmutatni, mert ...

Az apa nem saját tulajdonú, de itt a gazdája címe, érdeklődjön nála. Az apa nem érhető el, de nem is fontos...

A kölyköket régóta terveztem, sokat vártam, míg sikerült összehoznom a párosítást ezzel a kiváló minőségű kannal Az apa itt van, ő volt az. Vagy nem is, talán inkább ez a másik. Tudja, néha összekeverem őket, meg át is mászkálnak egymáshoz néha...

- Nálam kizárólag ez az egy (vagy max. két-három) fajta van, de nincs túl sok kutyám, ha túl sokan lennének, nem tudnám ilyen színvonalon tartani. Tudok ajánlani esetleg mopszot, az a jövő héten fial, vagy máltait, az is nemsokára fog, de vannak pincsereim, havanese és Bolognese is, meg angoll bulldog, sőt uszkár is. Melyiket parancsolja? (Csomagoljam is...? )

Jöjjön vissza kicsit később, látogassa többször a kicsiket. Na akkor kell vagy nem kell? Döntsön gyorsan, mert akkor adom másnak!

Természetesen szívesen mesélek a szülökről, eredményeikről. Mit mondjak róluk? Kutyák... Különben is, maga serleget akar venni, vagy kutyát?

Elnézést, ugyan most takarítottam fel utánuk, ma már legalább tizedjére. De megint idekakiltak, percenként teszik... Fogja be az orrát, kicsit büdös van, de ez ilyen helyen így szokás. Ezért is vannak bezárva ide, mert különben az egész udvart összesz...nák

Törzskönyv nélkül nem adok kutyát, az bizonyítja, hogy a kutya egészséges és megbízható helyről való. A törzskönyv nem fontos, anélkül is kutya a kutya, nem igaz? Csak a lehúzósak akarnak mindig törzskönyvet sózni az ember nyakába.

Minden kölyök kétszer oltott kombinálttal, valamint féreghajtottak. Anélkül oda sem adnám őket. Az oltásokról magának kell majd gondoskodnia, egyszer kaptak féreghajtót, de az én kutyáim olyan egészségesek, hogy nekik nincs is erre szükségük.

Nyolc hetes koruk előtt nem adom őket, ilyenkor az anyjuk mellett a helyük. Ugyan, hat hetesen már esznek, minek már az anyjukat nyaggatniuk?

Természetesen azonnal tudom mutatni a szülök szűrési eredményiet és oltásait. Most hirtelen nem tudom, hol vannak a papírok... tudja nemrég költöztünk - de persze megvan minden!

Gyere már ide, Szépségem, te kismamák legcsodálatasabbika, hagy pusziljam meg az orrod hegyét! Nem mész hátra, de rögtön! Ezekkel csak a baj van! De persze azért nagyon szeretem ám őket! (A franc, már megint elszakította a láncát!)

Ő már idős, nem szülhet többé, de nálam boldog nyugdíjas kora lesz élete végéig. Amúgy is mindig ő volt a kedvencem, ő volt a tenyészet megalapozója. Hogy miért nincsenek öreg kutyáim, pedig azt mondtam volna, hogy húsz éve kutyázom? Nos, azokat elajándékoztam szerető gazdiknak... (értsd: menhely, sintértelep.)

Szerződés nélkül nem adok kutyát, nekem fontos, hogy tudjam, a kiskutyám jó helyen van és ezt bármikor ellenőrizni is tudjam. Szerződés? Miféle szerződés? Na jó, végül is lehet, de én kutyát vissza nem veszek!

Az én kutyáim mind több nemzedéken át visszakövethető, egészséges és garantáltan fajtatiszta kutyák. Ezt bizonyítja a törzskönyv is, ezért adom azzal a kicsiket. Ez a kennelem hírnevének az alapja. Ez egy ritka, Magyarországon alig kapható fajta, nem sok van még belőle az országban! Ja, hát törzskönyve az nincs... De majd lesz! Majd küldöm maga után postán!


Igazi ritkaság, szirti kopó és tengeri juhász keveréke, kifjezetten azzal a céllal pároztattam őket, hogy egyformán jól tudjon vízben halakat terelni és hegytetőn sast fogni...

Az apa és anya is jártak kiállításokon, szép eredményekkel, melyek mind szerepelnek a törzskönyveben. Kiállításra nem járunk, mert ott előre le van minden beszélve, mi nem vagyunk közel a tűzhöz, ezért úgysem nyernénk. Pedig az én kutyáim sokkal szebbek, mint az ottaniak!

2012. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó összefoglaló lett!
2012. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. jan. 22. 19:23
 8/12 A kérdező kommentje:
És a harmadik válaszolonak: én fehér színú fekete szemü kutyára gondoltam
2012. jan. 22. 19:24
 9/12 Akiteki ***** válasza:
100%
Elemes plüsskutya. Mindig cuki lesz, nem nő meg.
2012. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Akiteki ***** válasza:

# 5/9

Néhány entert berakhattál volna a másoláskor, mert a táblázat nem jelenik meg és így eléggé összefolyt a szöveg:))

Eredetiben jobban elkülönül:

[link]

2012. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!