Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nagyon gyorsan eszik...

A kutyám nagyon gyorsan eszik szerintem ezért van. (? )

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy amikor eszik a kutyám akkor felpréseli(?) a kaját a szájpadlására aztán nyüszít nyűszög. És ha nem szedem le akkor nem bírja magának leszedni. Mit kéne tennem? Ja és a táljára is felnyomja a szélére és utánna onnan sem bírja leszedni.


Köszi a válaszokat. :)


2012. jan. 22. 22:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Akiteki segíts :) :D
2012. jan. 22. 22:50
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet kapni etető labdát(azt hiszem ez a neve).bele kell tölteni a labdába a kaját és a kutyának gurigatnia kell h kiessen belőle a kaja.tehát nem tudja egyszerre behabzsolni hanem lassan adagolja.lehet h így normálisan megeszi és nem csak felhalmozza.de nem biztos!
2012. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Öntesz rá vizet?
2012. jan. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Akiteki ***** válasza:

Na jól van, ne játsszatok velem:))

Fogalmam sincs, ilyet még nem hallottam. El sem tudom képzelni, milyen lehet.

2012. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a labda jutalomfalatos, és csak arra jó, hogy adj a kutyának egy kis feladatot és megszerettesd vele a gömbölyű guruló dolgokat.

Mit kap enni a kutya?

2012. jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha beáztattad eddig a tápot, hagyd el a vizet, hogy ne tudja lendületből lenyelni, hanem meg kelljen roppantania. A száraz táp biztos nem ragad fel a szájpadlására.

Az is megoldás lehet, ha 3-4 adagban öntöd a tányérjába a kaját, jót tesz a falkavezéri státuszodnak is, ha tőled várja a vacsorát.

Van olyan is, hogy "falásgátló tál", aminek egy kidudorodás van a közepén, én még nem használtam, de ki tudja, mikre képes ma már a tudomány.

2012. jan. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)


1. Igen teszek rá vizet de csak Nagyon keveset!


2. Száraz tápot+rá pedigre vagy valami nem száraz kutya kaja.


Egyébként már nem ragad fel neki mert már nem eszik gyorsan megtanulta vagy valami :))

2012. jan. 24. 18:46
 8/8 Akiteki ***** válasza:
Tehát nem a táp ragadt fel, hanem az a hulladék konzerv.
2012. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!