Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS Lehet valami baja?

SOS Lehet valami baja?

Figyelt kérdés

A macskánk műnyag tányérját leverte a szél és a kutyám így hozzájutott. Most fedeztem fel, összetört műanyagdarabokat találtam a fűben. Nagyobbakat és egészen apró darabkákat is.

Ugye csak szétrágta, nem nyelt le belőle? Ha igen, mire figyeljek, mit csináljak? Állatorvoshoz nem tudom van-e értelme most menni, hiszen gondolom ezt csak műtéttel lehet kezelni, ha pedig nem nyelt le semmit, akkor nem akarom kitenni egy műtétnek.


Kérlek benneteket, segítsetek!


Egyébként figyelem, nem látok változást rajta, ugyanolyan játékos, mint mindig.


2012. jan. 23. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld kideríteni, mennyi hiányzik a tányérból, aztán hívj fel egy állatorvost, hogy mit javasol. Egy hánytatással lehet, hogy meg lehetne úszni, amíg nem távoznak a gyomrából a darabkák.

A kutyák szerencsére ritkán olyan hülyék, hogy ízetlen, ehetetlen, éles műanyagot nyeljenek le, de ha mégis, remélhetőleg megússza nagyobb baj nélkül. Figyeld pár napig, és ha púposít, remeg, nyüszög, rosszul van, azonnal állatorvos.

2012. jan. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Akiteki ***** válasza:
Biztosan csak apróra rágta. Ha le is nyelt belőle, akkor kicsi darabot, az meg kijön a másik végén. Nem lesz semmi baja.
2012. jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,most egy kicsit megnyugodtam. Szóval akkor nem kell attól tartanom,hogy kárt okoz a gyomrában, beleiben? egyébként most a szokott helyén szunyókál.
2012. jan. 23. 09:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódd magad betegre, jó eséllyel megússza, de figyeld a kutyát, és ha bármi szokatlant észlelsz, vidd dokihoz. Az ördög nem alszik.
2012. jan. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!