Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj, ha sokszor kell otthon...

Baj, ha sokszor kell otthon hagynom a kutyámat?

Figyelt kérdés
Van egy kiskutyám. Shih-Tzu fajta. Elég nyugodt típus, pedig még fiatal, de én pont ezt szeretem benne. Na mind1, a lényeg az, hogy sokszor kényszerülök otthon egyedül hagyni, mert mindig van valami dolog. Ti mit tanácsoltok? Mit kéne tennem ez ügyben?
2012. jan. 23. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha tudod, vidd el magaddal. Én ha a boltba leugrom, akkor is elviszem, szépen kikötöm a bolt előtt, megvár. Igaz, az enyém keverék, nem lopná el senki, de a tiéd fajtatiszta, rá azért vigyázz, mert ellophatják és eladhatják.
2012. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Minek vállalsz kutyát, ha nem tudsz eleget foglalkozni vele?
2012. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Akiteki ***** válasza:
100%
Ha nem rombol, nem ordít a lakásban, miért ne? Nem lehetünk éjjel-nappal velük.
2012. jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Neked minek kutya?
2012. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ööö akkor az eddigi kommentek alapján aki pl. dolgozik, annak már ne is legyen kutyája? :D
2012. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Akiteki ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék a néhány okosra, aki ezeket válaszolta. Viszik magukkal a kutyát iskolába meg dolgozni?
2012. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
mennyi az a sok? az emberek többsége dolgozik, tehát 8-9 órát is ki kell bírniuk a kutyáknak. Persze elengedhetetlen hogy reggel, este és hétvégén lefárasszuk őket.
2012. jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért ugye azt nem gondoljátok komolyan, hogy a nap 24 órájában a kutyával lehet valaki olyan, aki dolgozik, vagy suliba jár? Azért itt nem egy szélsőséges esetről van szó, amikor a gazdi napokra magára hagyja a kutyát, hanem itt a mindennapi dolgokról van szó. Amúgy a kutya nincs hozzánk nőve! Főleg, ha van még egy társa is, akkor nagyon is jól elvan. Ezt azért mondom, mert néha szoktam az ablakból figyelni, hogy a kutyáim milyen jót játszanak egymással. Hozza a kuvaszom a rongyot, a puli meg elkapja, és húzogassák. Vagy mindig valamit kitalálnak. Na de vissza a témához, nem, nem baj, hiszen nem viheted mindenhova magaddal, még ha szeretnéd is. Kicsit néha eltúlozzák ezt a kutyával való foglalkozás dolgot. Egy kutya úgysem fog neked a nap 24 órájában játszani, vagy sétálni veled. Igen, van amikor séta van, van amikor játékidő, de neki az is elég, ha csak ott lehet körülötted. Nálunk a kutya, macska mindig köztünk van. Van amikor csak leülnek és figyelik, hogy mit csinálunk kinn a kertben, vagy ha apukám autót javít, vagy ha egyszerűen csak kimegyek ellátni az állatokat. Szóval azt kell tenned, hogy egyszerűen figyelembe veszed őt is, és amikor van rá időd, akkor hagyod, hogy veled legyen. A többi program meg jön magától (séta, játék, simi, kiképzés, stb.)
2012. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 gabrielli ***** válasza:
100%
Én csak annyit mondok, hogy nem csak a nyugdíjasoknak van kutyájuk.
2012. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem én akartam a kutyát. Persze, örülök neki nagyon hogy van,de a szüleim vették ajándékba. de nem szokott rosszat csinálni. max pár zoknit, ilyen 1-2 darabot elhord, de semmi extra.
2012. febr. 4. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!