Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet pár kérdésem a kutya...

Lehet pár kérdésem a kutya gyászolásáról?

Figyelt kérdés

Karácsony előtt el kellett altatni a kutyámat, nagyon egyedül vagyok, szeretnék valakivel beszélgetni, éehetőleg privátban, néhány (számomra megválaszolatlan) kérdést feltenni, nem bírom már tovább így!

15/L



2012. jan. 24. 04:29
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Vegyél egy újat az általában segíteni szokott.(van egy ismerősöm neki is meghalt és egyből kapott egy új kölyköt.Mostmár boldog)
2012. jan. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen szerettem volna, de aztán anyum lebeszélt.
2012. jan. 24. 07:18
 3/7 Orbán válasza:
Szia igaza vólt anyúkádnak mert az új kútyába a régit keresnéd és az megbékélés helyet pontósan az elenkezöje lene Majd idövel könyeb lesz
2012. jan. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak, akiknek az új kiskutya segít a másik hiányát betölteni. Persze, a fájdalom nem fog elmúlni, csak az évek halványítják majd.

Sokan kivárnak bizonyos időt, amíg képesek lesznek elfogadni egy új kutyát.

Személy szerint Neked kell eldöntened,jöhet, vagy sem az új kutya.

Ha édesanyád le tudott beszélni, bizonytalan vagy, nem igazán akarod még.

2012. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem tavaj előtt halt meg a kutyusom 11 évig volt legjobb barim,mai napig minden nap gondolok rá,most vettem 4 honapja kutyus azota.Sokminden megváltozott bennem,rá nem birtam nézni més kutyára,szerintem nem jo ha vesztek egy ujat:(De igaza van az előttem szólonak mindenkiben másképp zajlodik ez le,van akinek jot tesz.nekem tudom h nem tett volna,nem tudtam volna olyan nagy odafigyeléssel gondozni. 4honappal ezelőtt ugy voltam vele h itt az ideje és sokmindent tapazstaltam,pl amikor eltávotzott a kis barátom 2 éve akkor elkezdtem félni a kutyáktol,vhogy ugyéreztem h ő már nem véd meg(elég hülyeségnek hallatszik pedig sosem féltem előtte kutyáktol)amiota megvan ez a kis tündérség 4 honapja szépen fokozatosan visszahozta belém a kedvet,már nem félek és minden szeretetemet neki és a családomnak meg a barátaimnak szentelem!Szerintem várj egy kicsit és pár év mulva probálkozz egy uj társsal!
2012. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj egyből másik kutyát, had csengjen le a gyász időszak(tőled függ meddig húzódik el, persze elfelejteni sosem fogod). Nekem 6 éve távozott el a kutyám, de még mindig iszonyatosan hiányzik :-( . Lett azóta másik, rá 1 évre, mert aki igazi kutyás, az nem létezik kutya nélkül. Számomra egy család kutya nélkül elképzelhetetlen. Fontos, hogy a gyakorlatban is megmutassuk a jövő nemzedékének a helyes állatokkal való bánásmódra.
2012. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem beszélt le, jobb szó erre az, h belefáradtam abba, h hiába mondom neki, h szeretnék egy kutyust, akit szerethetek, vigyázhatok rá, lefoglaljon, mert ez, h napi 15-20 órát alszok, és egyáltalán nem megyek ki a lakásból, ez nem normális, de nincs semmi, ami motiváljon. Nagyon fáj, amikor anyum azt mondja, "nem kell nekünk kutya", vagy csak látom az arcán azt az arckifejezést, ami csak azt sugallja; "több kutyát nem ölhetsz meg". Egy kutyát néztem a menhelyen, őt tudnám hazahozni, más kutyát nem, de sajnos 'nem lehet'...
2012. jan. 24. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!