Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az ár-érték arányban...

Melyik az ár-érték arányban legjobb kullancs és bolha elleni szer?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha nem lenne túl drága, de hatásos. Mit vegyek? Nyakörv, spot on vagy spré? Köszi

2012. jan. 25. 11:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Enyiméin nincsen semmi, én csak szimplán B-vitamint adok neki, vagyis inkább a B-komplexet, főként amikor nagyon szezonja van a kullancsoknak. Ha szedik sose találok bennük egyet sem.
2012. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem pl. az Advantix nem hatott a kullancsok ellen. Hetente szedtem ki a kutyából 5-6 (vagy akár 20) kullancsot. És azért havi ~5000 forintot kidobni a semmiért... Ennyibe (se) kerül egy nyakörv, ami fél évig jó. Ezért mondjuk, hogy területtől és kutyától is függ, hogy kinek mi válik be.
2012. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jajj bocs, leírtam, hogy Advantix, mert eőttem írtad, de én a sokat szídott Frontline-ra gondoltam. Most is az van rajtuk, és járunk olyan helyre, ahol az utóbbi időben két ismerős kutya is babéziás lett, mi egyetlen kullancsot nem találtunk.
2012. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!