Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, a kutyámmal nem...

Mit tegyek, a kutyámmal nem tudok normálisan sétálni?

Figyelt kérdés
Elöször is: amikor kilépek az ajtón, rögtön elkezd felugrálni, mivel a pórázt akarja elkapni. Ha ez sikerül neki, a szájába veszi és húzza. Erről azt olvastam, hogy így mutatja ki, hogy ő a főnök. De hogy tudom leszoktatni erről? És ezek után jön a húzás. Nem bírok vele, nagyon erős..Erre mit tudtok javasolni?

2012. jan. 25. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:

meg kell mutatnod hogy te vagy a fönök:

[link]

2012. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 uccu válasza:
63%
Szia, nekem nincs kutyám, de fura hasonlat, a kisfiam is kajla volt. Valóban meg kell mutatni a határokat és hogy te vagy a főnök. Nálunk gyerekoldalon eltartott egy darabig....és most már rendeződött.
2012. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csiperkee válasza:
56%
Neveld meg ha rosszul viselkedik kapjon büntit viszont ha jol kapjon jutalmat igy ösztönzést érez majd arra hogy jol viselkedjen mert egy idő után megtanulja hogy akkor kap jutalmat ha jol viselkedik igy jol fog viselkedni szabj határokat a büntetést kőkeményen tartasd be ne dőlj be a cuki pofinak abbol nem tanul a lényeg az hogy a kutya lássaa rajtad hogy határozott vagy!!!:)
2012. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy varázsszó: NEM !

Nem engeded, hogy ugráljon. Nem engeded, hogy a póráz után kapkodjon. Nem engeded, hogy játsszon vele. Addig sehova, amíg nyugton nem ül.

2012. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítenek. Már elkezdtem a fegyelmezést, remélem sikerülni fog:)
2012. jan. 25. 14:50
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 13:39

A gyereket is falkásítottad ? Szocializálással hogy álltok?

2012. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!