Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki szereti az Angol Kokker...

Ki szereti az Angol Kokker Spánielt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

cocker:)

Én minden kutyán szeretek. Egy igazi állatbarát kutyás nem is tesz különbséget. Persze azért mindenkinek meg lehet a saját kedvenc fajtája.

Nekem a nagy, macis kutyusok tetszenek nagyon a kisebbek közül meg a törpe snaci, meg a beagle.

De a spánieleket is bírom.

Nekem mindegyik aranyos:)

2012. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Cavalier King Charles!
2012. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én minden kutyust szeretek , de a kedvencem a Havanese. Nekem is havanesem van és náluk szebb a szememben nincs.

De én szeretem az összes spánielt!!

2012. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. Egyetértek Cavalierek a legjobbak, az angol cockerrek is aranyosak, de valahogy a cavalierek jobban tetszenek :D
2012. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jajj.XD Félreolvastam, mindegy, a kutyafajtát olvastam, de mindegy, nekem a kedvencem a Cavalier king charles spániel, de az angolok is aranyosak. Bocsánat.XD
2012. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Cocker. ;)

Amúgy én, van is egy. :))

2012. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tetszeni tetszenek, nagyon szép és aranyos kutyuskák, csak nem nekem valók. Maradok én inkább a kuvaszoknál.
2012. jan. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem, nekem is van egy , egy tündér!

A tiedet hogy hivják, hány éves,vagz csak tervezgeted, hogy ilyet hozol magadnak?

2012. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!