Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon kutyaszagavan egy...

Nagyon kutyaszagavan egy sheltiének?

Figyelt kérdés
köszönöm
2012. jan. 25. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Átlagos, mint minden kutyának a sheltienek is van kutyaszaga.
2012. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyáltaéán nincs szaga!
2012. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mint minden kutyának neki is van egy úgynevezett kutyaszaga.
2012. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj!aki így indul neki a kutya tartásnak és ez az első ami érdekli egy adott fajtával kapcsolatban annak nem való kutya!Szerintem.De egyébként meg van kutya(!)sampon meg kondícionáló,havi egyszeri fürdetés plusz tiszta helyen(lakás)való tartás mellett kizárt dolog hogy szagos legyen egy kutya.kivéve ha valamilyen betegségben szenved.
2012. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem ez az első kérdésem csak kérdeztem!! Szinte az összes sheltiés kérdést én írtam!!!
2012. jan. 26. 06:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Témy és való, hogy a kutyáknak van egy enyhe kutyaszaguk, normális körülmények között is, de ha már nem megszokott, pl nagyon erőss a szaga akkor lehet valami proléma is. A bűzmirigyével minden rendben? Mert ez is lehet a proléma forrása, de akár valami más betegség is . Figyeld a viselkedését, s ha valami szokatlant látsz rajta akkor vidd el egy dokihoz!
2012. jan. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké,akkor kritika vissza vonva.
2012. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!