Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez miért van? Elvileg már...

Ez miért van? Elvileg már fogat váltott

Figyelt kérdés

Van egy Pulim. Pár nap múlva 8 hónapos lesz. Egy kan. Már maradandó fogai vannak, jelölve pisil. De még mindig rág néha.

Ez miért van??


Amúgy nem unatkozik van mellette még egy kutya és rendszeresen van mozgatva ill. foglalkozva vele.



2012. jan. 25. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Ez normális, élete végéig fog rágcsálni, ha veszel neki játékot, akkor azt. És egyébként, nem fogad el falkavezérnek, azért jelölget a szemed előtt. Mondjuk nem csoda, nem sokat tudsz a kutyákról.
2012. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Miért ne tudnék??

Már Kaum is volt. Vizsla Foxi ...

Most Puli és Tacsi van. Nem baj ha jelölget. Fog is. Szerinted ha szétáltatom mert látom tartsa vissza???


Amúgy a játékot nem rágja csak a fákat.


És én vagyok a falkavezér. Nem eszik amíg én nem mondom hogy ehet addig csak nézi. Nem húz séta közbe hanem utánam jön vagy melettem. Bármit kérek megteszi ül fekszik stb....

2012. jan. 25. 20:47
 3/9 A kérdező kommentje:
*sétáltatom
2012. jan. 25. 20:48
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Nekünk volt olyan kutyánk aki élete végéig imádta rágcsálni a fadarabokat. Szerintem normális.

A falkavezérséggel való dobálózás meg az új szokás itt, ha erről van szó, ha nem.

2012. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Ebből is látszik, hogy nem te vagy. A szemed láttára teszi ezt a jelölgetést? Mert ha nem akkor tényleg ne haragudj. Ha viszont direkt amikor vele vagy, akkor megjelöli, hogy az övé, nem pedig a tied. Találkoztam ám engedelmes kutyákkal, akik mégiscsak falkavezérek voltak...
2012. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem. Nem direkt előttem... Nagyon ritka ha kint vagyok és akkor is direk oda a közelbe. Inkább el szokott menni a hátsó kertbe...
2012. jan. 25. 20:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez esetben igazat adok Neked, tényleg Te vagy a falkavezér, bocsánat.
2012. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 21:02

Most ez komoly Nálad? Ha a szemem előtt jelöl meg bármit a kutya, akkor nem a gazdája a falkavezér? Csóri kan, ugyan miként pisilhetne másként?

2012. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Félreértesz. Ha úgy pisil, hogy egy ici-pici csöpp ide, még egy oda a szemed előtt, akkor igen. Ha felemeli a lábát és kipisili magát akkor nem.
2012. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!