Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kezelhetetlen? Hogyan vegyem...

Kezelhetetlen? Hogyan vegyem rá hogy végre együtt működjön?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves magyar vizsla kanom első kutya és nagyon el lett rontva (nem én rontottam el hanem édesanyám). Borzasztó ahogy viselkedik már ki bírhatatlan mert lop, nem jön vissza ha hívom ha meg kutyát akkor egyszerűen elránt mert játszani akar már szégyenlem magam ha a többi kutyás közé megyek mert tojik rám a saját kutyám. Én már próbáltam meg nevelni de anyám nem valami együtt működő mert azt mondja elege van a f?szságaimból hagyjam őt békén ezzel az egész hülyeséggel mert ő erre nem kíváncsi stb. és a kutyát jobban szereti mint engem mert vele alszik, eszik sőt még klotyóra is magával viszi!!!! De ez most mindegy is 2 napja el kezdtem egyedül megdönteni a vizslike rém uralmát de ezzel csak azt értem el hogy most meg fél is tőlem de viszont még jobban nem tisztel mert mikor iskolában vagyok akkor anya mindig eteti meg kinyalja a seggét sőt amikor párzó mozdulatokat végez a lábán akkor milyen édi bédi cuki muki stb...
2012. jan. 25. 21:23
1 2 3
 11/22 Mailerdeamon ***** válasza:
100%

Ebben az esetben sajnos teljesen feleslegesen ordítasz a kutyával, csak saját magadat idegesíted. :(

Anyukád a hibás, nem a kutya.

2012. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Leírtak alapján a pontos falka sorrend: vizsla-anyukád-te. :)

Az ordibálással, ha nem közlöd felé a megfelelő üzenetet és nincs egyértelmű kommunikációd a kutya számára, csak azt éred el, hogy a szemében még inkább lecsúszol a sorrendben.

2012. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem kéne vele ordítani de amikor már tényleg 1 éve ezt a terrort kell elviselnem mert hisztériás a kutya és agy szibbasztó nyüszögése van kibírhatatlan és ha valamit nem kap meg akkor ugat,morog,karmol,harap,rombol. Egyedül hagyni nem lehet mert hisztérikusan ugat rombol,rág
2012. jan. 25. 22:05
 14/22 anonim ***** válasza:
És szerinted ez a kutya hibája? Hát nem.
2012. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Azt is mondtam neki hogy ez nem jó neki hogy így van mert becsavarodik de ezt egy olyannak mondanám aki csokival meg fagyival etet egy kutyát
2012. jan. 25. 22:07
 16/22 anonim ***** válasza:
Akkor mond meg anyukáddal, hogy a kutya nem tudja megemészteni a kakaót. Ha sok csokit kap az eb, akár bele is pusztulhat.
2012. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Már minden lehetséges dolgot el mondtam de rá vágta hogy addig is boldog élete lessz
2012. jan. 25. 22:10
 18/22 anonim ***** válasza:
93%
Sürgősen vidd a mamit pszichológushoz.
2012. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
15 évesen kétlem hogy el tudnám vinni akár hová
2012. jan. 25. 22:17
 20/22 anonim ***** válasza:
Ezzel a helyzettel az a baj, hogy így a kutyának is szörnyű élete van.
2012. jan. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!