Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Purina...

Mi a véleményetek a Purina ProPlan kutyaeledelről?

Figyelt kérdés
A tenyésztő ezt ajánlotta, de nem hajlandó megenni.
2012. jan. 26. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A labradorom gyomorsav problémás lett tőle ... nekem nem jött be, ráadásul már nem is telik ilyen drága tápokra. Kennels favirittel etetek majd 1,5 éve - ez jónak tünik.
2012. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 compactegon ***** válasza:
mi eddig pro plan athletic large puppy-t adtunk neki. bevált, szerette és szépen is fejlődött tőle. most 16 hónapos, átálltunk acana felnőtt tápra a kevesebb fehérjetartalom miatt.
2012. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Általánosságban nem egy rossz táp, de lehet kapni jobbat is ebben az árkategóriában.

Ha a kutya nem eszi, el kell előle venni, legközelebbi etetésnél újra kínálni, ha nem kell neki, akkor megint elvenni... 2-3nap és eszi is. Nem szabad nekik hagyni, hogy finnyáskodjanak.

Ha kölyökről van szó, akkor meg húslevessel próbáld meg leönteni.

Előtte is ezt ette, vagy csak most kapja?

2012. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz táp, de én inkább a Happy Dogra vagy Royal Caninra szavazok. Bár a Royal kicsit drágább annál szerintem mint amennyit ér.
2012. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a tenyésztője ezt ajánlotta akkor gondolom ő is avval etette.

Tehát elé rakod a tápot 5-10 percre,ha megette ha nem elveszed előle!Majd a következő etetésekkor is így teszel...meglátod enni fog mielőtt éhen hal.

2012. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!