Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Furminátor használatával...

Furminátor használatával látványosan csökken a lakásban a kutyaszőr?

Figyelt kérdés
Tacsink van, aki nagyon szőröz. Érdekelne hogy ha beruházok rá, sokkal kevesebb lesz a kihulló szőr? Milyenek a tapasztalatok? Furminatorral együtt is marad a napi 2 söprés?
2012. jan. 26. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jó rövidszőrű kutyának is! Én se hittem volna, amíg nem próbáltam. Nektek a Furminator Classic M a megfelelő. Heti egyszer 10 percet rá kell szánni, közben adj a tacsinak falatkákat, ha jól viseli. Nem fáj neki, csak szokni kell. Ja, és a Vateráról rendelj, így kb. 3000 (plusz-mínusz párszáz) forintból megúszod.
2012. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is rövidszőrű a kutyánk, eddig napi 3-4x söpörtem-mostam fel, mostmár csak napi 1-2x (elég lenne 1x is, ha valaki nem rohangálna bent sáros cipővel állandóan). Igaz nem használjuk minden nap, de így is sokkal kevesebb a szőr bent.

Mi ebayről rendeltük, postával együtt volt kb 1200Ft...

2012. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!