Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen közép árkategóriájú...

Milyen közép árkategóriájú tápot ajánlotok finnyás kutyának? Olyan tápra gondoltam amelynek kellemes az íze, illata, és jó minőségű is.5 hónapos Border Collienak lesz.

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Happy Dog, Dog Chow, Bosch, Josera
2012. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"finnyás" kutya nincs. Válogatós és nem igazán éhes kutya annál inkább.
2012. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Akiteki ***** válasza:
Ha nem eszi, elveszed. Ha valami mást adsz neki, csak annál jobban fog finnyáskodni és várja, hogy majd valami finomságot ad a gazdi.
2012. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Josera Festival. Ez egy lazacos nedves táp. Fel kell önteni 2 részt 1 rész vízzel, a szemcsék burkolata így leoldódik, és szaftos lesz. Az enyémek nagyon szeretik, kifejezetten finnyás kutyáknak találták ki. 15 kiló 10000Ft körül van.

Persze az is működik, ha elveszegeted előle, de én akkor ezt nem mertem megcsinálni, mert utána fedeztetni akartam. Azóta ezt eszi.

2012. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tyler913 ***** válasza:
Igaza van a többieknek abban,hogy finnyás kutya nincs.Nem ő dönti el,mit akar enni.Középkategóriás tápokban nem vagyok otthon,igazából a hústartalom a legfontosabb szempont,minél nagyobb annál jobb.
2012. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a belkandó remek táp,csak drága mint a dög.

ilyenek még a hills,a royal cannin,és a többi super prémium táp.egyszerűen ..jók !!

de keresgéltem,és találtam pár érdekes dolgot : pl : a tápok ízesített ( kevesebb húst tartalmaznak,de több ízesítőt, és szagelemet )változatait : a royal cannin is eléggé titkolja az összetételeinek részletezését !

a lényeg . ALDI romeró táp 300.-ft / kg,és mit találok róla?? egy független német test intézet ( az egyik legnagyobb,és legelfogadottabb )ezt a gagyinak tűnő tápot választotta az egyik legjobbnak !!!!

miért ??

mert tényleg jó!!

kipróbáltuk, és tényleg :)

csak utánna kell nézni :)

2012. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Brit premium tápok, nagyon jók, 40% a hustartalmuk minden összetevö fel van üntetve a csomagoláson és az oldalukon is, tartósitószert szinezéket nem tartalmaznak a termékek. Csak ajánlani tudom , egyébként 6-7000ft körül van egy 15kg-os zsák, ami border collienak, honapokig kitart. Ha a kutya finnyás akkor pedig addig ne adj neki mást amig meg nem eszi azt amit kiraktál elé, egy nap után hidd el, hogy nem fog válogatni :)
2012. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!