Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Elfiusodhat" kicsit a kutyam...

"Elfiusodhat" kicsit a kutyam a tuzelest megszakito injekcio mellekhatasakent?

Figyelt kérdés
LETORKOLOK KIMELJENEK, mert mielott letorkollnatok,hogy miert kellett az injekcio ahelyett hogy ivartalanittatom,azert mert egeszsegugyi problema miatt lerobbant az immunrendszere nagyon(amugy befogadtam ot),es az orvos azt javasolta hogy mig nem erosodik meg,nem javasolja a mutetet,mert megjobban legyengul,vagy nagyobb baj is lehet,...aztan kis ido mulva elkezdett tuzelni,es hat ket fiu kutyam is van,amelyikek gatat is rombolnak egy szukaert,szoval nem kockaztattam mert elzarni sem tudtam volna oket rendesen,es az orvos mondta hogy adhat neki ilyen injekciot,mert egy injekciotol meg nem lesz baja,mert max ketszer kaphat egy eletben ugy hogy nem lesz belole mehgyulladas metg hasonnlok.Hat ennek mar jo ideje,szerencsere nem lett baja,remelem nem is lesz,...jovo honapban meg mar johet a mutet.Viszont a problema az,amiert kiirtam a kerdest,hogy tuzeles elleni injekcio ide vagy oda,de ennek mar 8 honapja,szoval mar kellett volna ujra tuzeljen elvileg,de nem tuzelt,jelet sem adja hogy fog,...hanem elkezdett fiusan viselkedni(azt nem szamitom bele hogy fiusan pisil,mert masik szukam is ivartalanitas ota fiusan pisil,mert latja a kanoktol),ami abbol all,hogy eszeveszetten elkezdett udvarolni a masik ivartalanitott szukamnak,folyton utanajar,mint mikor a fiukutyak csaholnak egy tuzelo szuka utan,puszilgatja,ugy szagolgatja,...olyanokat csinal amit eddig nem!Lehet emiatt?vagy?es nagy baj hogy huzodott az ujabb tuzelese?mert hormonkezelest nem javasol a doki,hogy nemsokara jon a mutet,akkor az megkomlikalja ha beinditjuk a tuzelest...

2012. jan. 26. 13:38
 1/1 Akiteki ***** válasza:

Az injekció durva hormonadag. A tüzelést jó időre elhalaszthatja, de nagy az esélye, hogy méhgyulladást kaphat tőle. Jól teszed, hogy ivartalanítod.

Viszont, hogy érdeklődik a másik kutya iránt az annak is a jele lehet, hogy nemsokára tüzelni fog. Ez normális dolog a szukáknál.

2012. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!