Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki leírná a kutyanyírógépf...

Valaki leírná a kutyanyírógépfej élezés technikáját? Vagy ismer valaki Csongrád megyében olyat, aki nem 2-3 ezrekért élez?

Figyelt kérdés

A pasas, akihez eddig küldtem a gépfejemet, már nem vállal élezést. Nem kozmetikus vagyok, csak hobbi tartó, 2 idős westievel. Moser Max 45-ös gépem van, 3 mm-es fejjel, pár webhelyet már felkutattam, de mind 2000-3000Ft körül éleznek. Ennyi erővel kozmetikushoz is elvihetném őket.

Tudja valaki, hogy kell csinálni? Úgy hallottam, polír papírral csinálják.

Vagy valakit, aki 1000Ft alatt megcsinálná? Esetleg Csongrád megye?


2012. jan. 26. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben úgy csinálnám hogy fognék egy reszelőt és azzal reszelgetném.. :D
2012. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyire egyszerű lenne, mindenki megtudná csinálni! Fodrászoknál érdeklődj,hátha valaki tud olcsót is. De ne felejtsd, olcsó húsnak, híg a leve. Nekem, már 5 évvel ezelőtt is 4000ft- ért csinálták!
2012. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!