Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy németjuhászt mennyiért...

Egy németjuhászt mennyiért lehet szerezni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 18:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Menhelyről gyakorlatilag ingyen, tenyésztőtől kb. 100e körül. Szaporítótól pedig nem kapsz igazi nj-t.
2012. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

nekem kölyök kell, és nem olyan amit már más kidobott

kb mennyibe fáj egy ilyen kutyus?

2012. jan. 26. 18:57
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Jaj bocsánat! Mindig is gondoltam, hogy a kutyakölyök hibája, hogy valaki nem tartott rá igényt. Gratulálok a hozzáállásodhoz!
2012. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Persze, mert egy "használt" kölyök büdös, rossz, már tönkrement, javíthatatlan, stb. Ha te a kutyához, mint használati tárgyhoz állsz hozzá, akkor ne akarj csak divatból tartani semmilyen állatot!
2012. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Hát az előbbi megszolásodból... nem hiszem,hogy neked való kutya.. Mi bajod lessz,ha menhelyről fogadod örökbe? Nem a kutya hibája,hogy kidobták. Ekkora egy kretént..
2012. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

menhelyen nagyok vannak

nem vagyok kretén

és németjuhász kell

2012. jan. 26. 19:31
 7/20 Rotis_lány ***** válasza:
91%
Nem tudsz olvasni? Első válaszoló leírta hogy 100ezer Ft körül kapsz fajtatiszta németjuhász kutyát.
2012. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Ne legyél ilyen drasztikus, én facebookon nagyon sok kiírást látok pl h h baba német juhászok gazdit keresnek gyönyörűbbnél gyönyörűbbek nézd meg pl az alltok.infot, hanem most kiskutya kelene biztos h onnan hoznék mert csodásak vannak és jó érzésed lesz utána ;)
2012. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Lehet kapni ingyen Német juhászokat is. Tenyésztőnél olyan 80.000Ft-tól kezdődnek.


Amúgy ne haragudj de én nem adnék neked kutyát. Eleve nem kell menhelyről kutya mert azok már nagyok, nem kell olyan amit kidobtak stb.... Akkor ha a te kutyád is meg nő kirakod??? Mert még kicsi jajj de cuki meg minden, megnő már nem kell mert sokat eszik, sz@arik, meg már nem olyan aranyos.

Én nem olyan régen haza egy ilyen sorszú Német juhászt 8 hónapos volt. Út szélére volt ki dobva... (azóta már van szerető családja).


De alaposan gondold át hogy neked miért is kéne egy Német juhász??? Nagyon nagy mozgásigénye van, meg nem marad mindig olyan kis ennivaló szőrgombóc.....

Meg hát hogy "mennyibe fáj" neked egy kutya mi lesz ha műtétre szorul???

2012. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Gondolkozz logikusan. Ha már ilyen flegma vagy mi lessz akkor amikor a kutyád nagy lessz és neveletlen, Mert evvel a hozzáállással el tudom képzelni,hogy hogy lessz az a szerencsétlen állat betanítva. Addig fogalkozol vele amíg kicsi és amikor valami nem úgy lessz ahogyan te akarod akkor le se szarod, tapasztalatból mondom, mert a testvérem hisztizett,hogy kell neki egy kutya, s örökbe is fogadtunk a menhelyről,de egy idő után megunta és akkor kire marad? Persze,hogy a nagy tesóra és amúgy meg angyon szép kutya és okos is, pedig menhelyről volt kikéve : [link] Szerintem inkább vegyél Német-tengerimalacot... avval könyebb a munka és nem kell vele anyit törődni xD
2012. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!