Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzelhet a kutyám?

Tüzelhet a kutyám?

Figyelt kérdés
Decemberben fogadtunk örökbe egy 11 éves collie szukát.Ma este vettük észre,hogy a szőnyegen,ahol fekszik,apró vércseppeket hagyott maga után,viszont enni sem evett,pedig máskor mindig megeszi a vacsoráját.Lehetséges,hogy(ilyen idősen)még tüzel?Lehet ettől étvágytalan?Nem volt még szuka kutyusunk.
2012. jan. 26. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, az könyen meglehet :)
2012. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen! Tuzel. Ha nem szeretnél kiskutyákat zárd el a hímektol. Az én kutyámmal is megtortént, hogy nem evett ilyenkor, d ne aggódj néhány nap múlva elmúlik!
2012. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szukák életük végéi tüzelnek. Nézd meg a péraajkat, hogy duzzadt-e, az biztos jele a tüzelésnek.
2012. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen létezik, hogy még tüzel. A kutyák élet végéig tüzelnek.

Ne aggódj fog enni.


Az én Tacskóm 14 évesen is tüzelt....

2012. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
A tüzelés nem jár étvágytalansággal. Ha holnapra nem kezd el enni, akkor vidd orvoshoz.
2012. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A kedve egyébként nem romlott,jön-megy,nem néz ki betegnek.Remélem,holnap már enni fog!(Igaz,sosem kapkodja el a vacsorát...)
2012. jan. 26. 21:38
 7/7 anonim válasza:

az én kutyàm is szokott tüzelni...nem vészes,olyankor kicsit meg romolhat a kedve...de làttam mit irtàl a tiéd jön megy örülök neki

Annyi hogy pluss maci meg jàtékok ne legyenek elötte,mert azt hiheti hogy a gyereke.

velem meg töRtént:)

2012. jan. 27. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!