Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 3 honapos amstaffom nem...

A 3 honapos amstaffom nem akkarja enni a kutyakajat . Baj ez?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 06:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem éhes? Reggel leteszed elé a kaját, ha nem kell elveszed és leteszed elé délben is. Ha akkor se kell neki, akkor megkapja este. Ha este se kell, megkapja reggel. Kölyök kutya, gyorsan meg fog éhezni annyira, hogy megegye! 5 percnél tovább ne legyen előtte étel!
2012. jan. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rossz evő, vagy csak most az egyszer hagyta ki? Vagy tápot váltottál és azt nem akarja megenni? A kedve milyen?


Az én kutyám is csinálta, hogy megpróbált válogatni, nem ette meg. Ekkor elvettem előle és odaadtam neki később. Ha akkor sem, akkor megvárta a legközelebbi etetést, akkor már kellett neki :) Ha ilyet tapasztalsz, akkor az nem túl nagy baj, csak próbálkozik a kiskutya. Ha levert, rosszkedvű és betegnek néz ki, azért nem eszik, akkor gyorsan vidd el dokihoz.

2012. jan. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is amstaffom van, nagyon rossz étvágyú volt kisebb korában. Egy jó minőségű tápból is csak nagyon keveset evett. Pedig próbálkoztam minden móddal. Most már kétéves, már nagyon is jó étvágyú
2012. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igaz hogy ott van elote mindig es tele van. Mostantol ugy csinlom ahogy irtatok elveszem elole ha nem eszik. Koszi a valaszokat!
2012. jan. 28. 10:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah masik hogy jobban szereti a rendes kajat pl. levest vagy akkarmit jobban megesz csak a kutyakajat nem pedig atol jobban fejlodne ,jo minosegi kutyakajat vedtem :)
2012. jan. 28. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!