Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz, ha pont a kiállításko...

Mi lesz, ha pont a kiállításkor lesz az első tüzelése? Otthon kell hagyni?

Figyelt kérdés

Két 5 hónapos kutyánk van, közepesre növő fajtához tartoznak (mudik), a februári pesti kiállításra szeretnénk elvinni őket. Nem neveznénk be egyiket se, csak azért mennénk, hogy szokják az ezzel járó dolgokat, tömeget, a csarnokot, hangosbemondót stb. Ha véletlenül pont ekkor tüzel valamelyikük, otthon kell hagyni? Vagy van valami, ami elvenné a szagot? Egyáltalán hogy szokás ilyen esetben?


Elnézést, ha bugyuta a kérdés, még mi sem egészen értjük a kiállítások világát, de egyszer el kell kezdeni valahol...


Köszönöm! 23/L



2012. jan. 27. 16:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem illik elvinni. Megzavarja a többi kutyát.
2012. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%

ha nem nevezitek be, akkor inkább otthon kéne hagyni.


benevezett kutya esetén megteheted, hogy ketrecben vagy egyéb módon a többi kutyától elzárva tartod, és csak a felvezetéskor hozod elő, majd rögtön vissza is zárod, ha jól tudom ez valamilyen szabályzatban is így van rögzítve, illetve hát az illem is ezt kívánja.

2012. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Szia,Bírálhatóak úgy is!De nem hinném,hogy 6 hónaposan tüzelnének már,kb 2 hét mulva lesz a kiállitás.
2012. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel most a kiállitás, mint nézőt.:) bocsi, hogy én is kérdezek, de nem tudja valaki, hogy mennyi a belépő egy kiállitásra? meg hogy működik ez az egész? pl. most ezek amik lesznek februárba 116-19-ig mit takarnak? melyikre érdemes leginkább elmenni? meg hova érdemes elmenni, melyikre ha huskykat, meg akitát szeretnék látni? persze érdekel a többi fajta is szivessen megnézem, de ők még jobban.:D
2012. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mi 19-én megyünk, volt már mudi, aki ennyi idősen tüzelt, remélem, ők még nem fognak! Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam! Mint írtam, bírálva nem lesznek, csak azért megyünk, hogy szokják ezt a légkört.
2012. jan. 27. 16:45
 6/19 anonim ***** válasza:
Mindenképp a hétvégire,az nagyobb kiállítás mert Cacib.Kb 1500 lehet egy beugró,nem tudom,én ingyen megyek be a nevezések miatt.
2012. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek nevezve és véletlenül pont akkor tüzelne valamelyik, akkor hagyjátok otthon, mert csak megzavarnátok a a kanokat, akiknek teljesíteniük kell a kiállításon. Nevezett kutya esetében nem kell otthon hagyni, de akkor illik rögtön bezárni a bírálat után, illetve előtte is.


Előzőnek: A kiállítás belépője 300-1000 ft körül szokott alakulni. Ha huskykat és akitákat szeretnétek látni, akkor menjetek csütörtökön vagy szombaton, a szombatin valószínű többen lesznek, így én oda mennék a helyetekben.

2012. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Akiteki ***** válasza:
Ha nem feltétlenül muszáj, ne vigyél tüzelő szukát sehová. Nem csak kiállításra, de nagyobb kirándulásokra sem. Azon kívül, hogy a kanok megőrülnek a környéken, még valami fertőzést is összeszedhet. Én még a benevezett kutyát is itthon szoktam hagyni, mert utálom, mikor az összes kan a mi ketrecünket pisili le és a lányzó is kedvetlen és utálja az egészet olyankor. Meg ráadásul folyamatosan lesni kell, nehogy valaki a közelünkbe jöjjön.
2012. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor inkább reménykedek, és ha mégis "beüt a ménkű", ezt kihagyja.
2012. jan. 27. 17:22
 10/19 anonim ***** válasza:
De jó, hogy ti így képben vagytok, és is kérdezek :) Hol van részletes program? Honnan lehet tudni, hogy mikor érdemes kimenni, milyen fajták lesznke? Borzasztóak a meoe honlapok, lehet, hogy engem minősít de semmi normális infót nem találok :)
2012. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!