Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Védő Kutya ami őrzi a gazdit az utcán és a lakásbanis?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
németjuhász
2012. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sokan ajánlóták:))) de én mégis olyanra gondoltam amit ha még agyónis ütnek stb még akkoris küzd hogy meg végyen !!! am köszi :))
2012. jan. 27. 20:24
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
roma származású vagy kérdező?
2012. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Magyar ;) ha cigány lenék ak aszt kérdeztem volna hogy testvíreim mijen kutyát ajánlotok !!! nyugi utálom a mocskokat !!!
2012. jan. 27. 20:29
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Akkor nem értem, miért nem tudsz magyarul?
2012. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mailerdeamon ***** válasza:

Ez nem fajtafüggő.


Válassz valamilyen közepes vagy nagytestű őrző-védő jellegű kutyát, ami önmagában is tiszteletet parancsol és járjatok kiképzőhöz. Lehet német juhász, dobermann, óriás schnauzer, rottweiler, akármi. Ha nem képzed a kutyát, nem várhatod el, hogy így viselkedjen, ráadásul ezek erőteljes fajták, szükségük is van a határozott, következetes kezelésre.

2012. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5/6 Mert diszlexiás vagyok azért és nem azért mert nem tanultam suliba !!!! am köszi az utsónak :))
2012. jan. 27. 20:34
 8/13 anonim ***** válasza:

Amelyiket erre kiképezték. Az őrző-védő fajták közül lehet szépen válogatni. A gazdáját (megfelelő kötődés és kiképzés esetén) szinte minden kutya az élete árán védelmezi. Köztük is szerintem az egygazdás kutyák azok, amiknek kifejezetten a gazdi a szeme fénye. De megjelenésileg egy nagyobb termetű mondjuk akár dog is elrettentő látvány lehet, esetleg egy szép vágott fülü dobermann (vágottat csak azért írom, mert teljesen más külsőt kölcsönöz nekik a kupírozás), cane corso vagy egy roti .

A lényeg, hogy a kutya jó helyről származzon, megfelelő legyen az idegrendszere (munkás szülők ajánlottak), a gazdája legyen kemény kezű, következetes és megfelelő kiképzést kapjon.

2012. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :))
2012. jan. 27. 20:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Német juhász.
2012. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!