Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó kutyasétáltató és túrahely...

Jó kutyasétáltató és túrahely Buda környékén, ahol 4 kutyám zavartalanul szabadon lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan helyet keresek, ahol a KÁJom is elfutkoshat pár méterre tőlem, és nem kell azon görcsölnöm, hogy előbb lát meg valakit, mint én... (nem egy támadós agresszor, de jobb nem kísérteni a sorsot)

Kosival mennénk a helyszínre mert sok kutya van...

Valami erdős rész nagyon jó lenne...



és egy bónusz kérdésem ha lehet, a Rám-szakadékhoz vihetek 4 kutyát?

Vagy esetleg szegény kis KÁJ-t ott nem tolerálnák, csak a "lájtos" kutyákat?



köszönöm előre is a válaszokat!


2012. jan. 27. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Hármashatárhegy alatt a vitorlázóreptéren óriási hely van, egy próbát megér.

A Rám-szakadéknak melyik részére? Végigvinni nemigen lehetne őket.

2012. jan. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előző írta, Hidegkút mellett valóban van egy hatalmas rét :) Aztán Pilisborosjenő mögött az "egri vár" környéke is alkalmas lehet szerintem erre.

A Rám szakadék viszont szerintem nem a legjobb ötlet kutyás helynek: viszonylag sokan vannak, illetve a létrákon a kutyák nem tudnak felmászni...

2012. jan. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A reptér környékét én is ajánlom, tényleg jól belátható és nagy tér erdődarabkákkal, viszonylag sokan is járnak oda kutyázni. Ezt a viszonylagot úgy értsd, hogy elvétve találkozni csak emberrel, de azok általában kutyások :) Nem szokott probléma lenni a nagy kutya se, mivel a szélén van egy kutyaiskola, mindenki tudja, hogy ott mindenféle eb megfordul, zsebkutyától a moszkvai őrkutyáig. A KÁJod fel se tűnne senkinek :D
2012. jan. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sóskút, a Habsburg kastély környéke. Túl sok látnivaló igaz nincs, de a táj szép és nyugodtan mehetnek a kutyák.
2012. jan. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

na akkor tisztázzuk...A HHH reptér az a vöröskővári vitorlázó reptér....népszerű kirándulóhely, telis tele van emberekkel, futókkal, sárkányeregetőkkel és ami neked fontosabb kutyákkal!!! ráadásul ott senki nem pórázozik, és simán odarohannak hozzátoka kutyák ha a peched van, aztán te leszel a hibás. Oda max hétköznap és/vagy rosszidőben lehet menni, ha nem bírod a tömeget.


a Rám szakadék ahogy írták esélytelen, tele kirándulóval és nem tudtok felmenni, viszont ha ott másik útvonalon mentek, mert van olyan ami elkerüli a Rám szakadékot, az már sokkal nyugodtabb.


Az "egri vár"-nál szintén nem lesztek magányosak, emberk és kutyákból ott is van rendesen.


Én egy kÁJ-nál nagyobb testű kutyával járok kelek minden probléma nélkül. Viszont nem is engedem oda a kirándulókhoz ha azok nem akarják, 100%-ban behívható, nem történhet meg hogy odarohan egy másik kutyához és megtámadja, mert szerintem Te inkább emiatt aggódsz, hogy könnyen lesz balhé.


én azt ajánlom vagy hétköznap menjtek (ha megoldható) és akkor jó eséllyel nyugi van...vagy irány vmelyik szántás, MO-nál, M2 mentén sok ilyen van.

2012. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi, utolsó!


kutyákkal nagyon barátságos, azzal csak akkor van gond, ha belekötnek a falkámba. de ha én messze vagyok /nem vagyok a látóterében/ és egy neki nem szimpatikus ember jönn szembe, az már lehet balesetveszélyes.


amúgy ő is 100%-osan behívható, de mivel most kezd lecsillapodni nála a védőösztönös érés, még nem lehet tudni, mikor talál valakit ellenszenvesnek.

(minden terepből kimagasodó tárgyat hajlamos megmorogni.)


A mi közelünkben csak erdős részek vannak, ahol meg nyugiban lehetnénk, ott kilőhetik a kutyákat - ezt pedig nem kockáztatom...

a szántások meg ilyenkor sármocsarak...:/


Hát, még jöhetnek válaszok esetleg, minden esetre köszönöm az eddigieket!:)

2012. jan. 28. 13:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is a Hármashatárhegyi reptérre járunk, csak ajánlani tudom.
2012. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

végül ma Budaörs közelébe mentünk egy erdős részre, iszonyú szép, jó, egy árva lélekkel nem találkoztunk, csak aztán egy gyanúsan szép és kitaposott ösvényen egy futót az ici-pici kutyuskáim előbb szúrtak ki, mint mi...

a sárkányölő KÁJom reakciója a futó emberre:

körbetáncolta csóválva a kis farkcsonkját, próbálta átölelni a futó lábait, aki még meg is simogatta, mire behívtam, ő meg (együtt a többi kutyámmal) golden retriever kölyköt megszégyenítő kajlasággal vágott hátraarcot a futónak.:D


ez a hármashatárhegy lehet, hogy még a végén bevállalható is lesz!:)

2012. jan. 28. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!