Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretem a kutyám és...

Nagyon szeretem a kutyám és szeretnék elmenni nyárimunkára 12 éves vagyok Debrecen-ben élek és, hogy mindene meglegyen szeretnék keresni egy kis pénzt persze úgy, hogy a kutyára is legyen időm elmehetek vagy ilyen idősen nem lehet?

Figyelt kérdés
sziasztok 12 éves vagyok és nyáron szeretnék keresni egy keveset hogy a kiskutyámat eltudjam tartani és mindent megtudjak neki adni nagyon szeretem és bármit megtennék érte és persze megszeretném keresni a kajának nyakörvnek(bolhanyakörvnek, játékoknak stb. nekem lehet menni valahova??
2012. jan. 28. 18:32
 1/9 A kérdező kommentje:
jah és hozzá teszem nem szeretném a szüleimet ezzel lehúzni :)
2012. jan. 28. 18:33
 2/9 anonim ***** válasza:
12 évesen még nem tudsz menni sehova. Esetleg ismerősökhöz, szomszédokhoz zsebpénzért füvet nyírni, kertet ápolni.
2012. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Akiteki ***** válasza:

Sajnos 14 éves kor alatt még diákmunkára sem mehetsz.

De add át a szüleidnek, hogy gratulálok, remek gyereket nevelnek, akiben már ennyi idősen ilyen felelősségtudat van! Igazán büszkék lehetnek Rád!

2012. jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Akiteki Köszönöm szépen nekem mindennél többet ér a kutyám és bármit megtennék érte majd érdeklődöm pár barátomnál is, hogy nem kell-e segíteni valamiben nekik :)
2012. jan. 28. 18:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Utcabeli ismerősöknek bevásárolni, kutyát sétáltatni, ablakot pucolni, füvet nyírni, ilyesmiket tehetsz. Apróságok, nem vesznek igénybe túl sok időt, de jó fej szomszédok biztos szívesen adnak érte pár száz Ftot.

Jó olvasni, hogy vannak korodbeliek, akik így gondolkodnak!

2012. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen érdeklődni fogok sok ismerősömnél :)
2012. jan. 28. 19:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is debrecenben élek, nemtudom merre laksz de a Tócóskertben, A csapó utcán, vagy a lakótelepeken sok a kutya, lehet kutyaséáltatást vállalni. Nem biztos,hogy sikerül, de lehet. Amugy gratulálok, tényleg kutyaszertő vagy! 14/f
2012. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a tóciban lakok(tócóvölgyben) de 12 évesnek engedik hogy sétáltassam a kutyájukat?? :)
2012. jan. 28. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos 16 év alatt szinte esélytelen munkát találnod, viszont a kutyasétáltatás ismerősöknek, rokonoknak jó ötlet lehet, kérdezősködj kellene-e valakinek kutyasétáltatás.
2012. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!