Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát ajánlotok?

Milyen fajta kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
szeretnék közepeset vagy nagyot(kisgyerek van,és nagy udvar,némi tapasztalat adott)25f
2012. jan. 28. 19:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
Golden Retriever , Labrador esetleg egy menhelyi kutyus.
2012. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
11%

Sheltie [link]

vagy samoyed [link]

2012. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
16%
Labrador retriver, Golden retriver, keverék kutya, Skót juhász kutya,
2012. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
16%
Puli, vizsla: nagyon szeretik a gyerekeket, de nagy a mozgásigényük, vinni kell őket sétálni rendszeresen napi 1-2 órára.
2012. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
11%
Bocsánat Eszes de kisgyerek mellé hosszú szőrű kutyus nem túl jó , nem egészséges választás.
2012. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%

3. válaszoló vagyok


Még Vizsla.



Pulit ne. 4. válaszoló nem tudom mennyit értesz a Pulihoz de ha értenél tudhatnád hogy a Puli csak nagyobb gyerekek mellé való!!

2012. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

ivus (08)


Megkérdezhetem, hogy miért nem?

2012. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket:)
2012. jan. 28. 19:15
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.


Hogy mennyire értek? Annyira, hogy születésem óta pulijaink vannak, most vagyok 21. Megcáfolnám amit mondasz, mindig is jól kijöttem velük, és az ismerőseimtől is ezt hallom. Egy hibája van: ugatós.

2012. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

Akkor kezdjük előről: csak kerti kutya lenne, vagy a lakásba is bejárhatna? Mennyi időt tudsz rászánni a vele való foglalkozásra, sétáltatásra, nevelésre? Szőrével kapcsolatban mik az igényeid, félévente fürdetés, vagy belefér egy macerásabb szőr is, kutyakozmetikust igénylő esetleg? Az a "némi tapasztalat" mit takar? Van-e elég anyagi kereted ahhoz, hogy ne ide gyere kérdezősködni, ha megbetegszik, hanem rögtön az állatorvoshoz vidd, és adott esetben kifizesd a több tízezres életmentő műtétet? Sőt, magára a kutyára van pénzed? Egy rendesen tenyésztett bármilyen fajtájú kutya nagyjából 100 000 Ft körül kezdődik.

Meg egyáltalán, ragaszkodsz a fajtatiszta kutyához? Ha nincs semmi konkrét elképzelésed, akkor akár egy menhelyről, vagy fajtamentőktől is magadhoz vehetsz egy kutyát, ugyanolyan jó társ válik belőlük, mint a pedigrés kutyákból.

2012. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!