Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Samoyed szukának név?

Samoyed szukának név?

Figyelt kérdés

Jó mondjuk a Bella?

De ha van jobb ötlet írhattok is

köszönöm


2012. jan. 28. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:

A Bella nagyon szép név és szerintem illik is egy ilyen kutyushoz de szerintem még nézz széljel itt is:

[link]

2012. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pufi....bnőmét úgy hívják :) jenny, Fifi
2012. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Bella szerintem túl tipikus, inkább valami különlegesebbet javasolnék, ami a jelleméhez is illik.
2012. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kutya még meg sincs, de már a nevet keresed? :-)) A Bella szép név,az egyik kutyámat is így hívják. De én a törzskönyvi nevéből rövidítettem, ami az Arabelle. Mindig olyan hívónevet választok a kutyáimnak, ami a törzskönyvi nevéből levezethető vagy utal rá.
2012. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem lenne egy ilyen kutyám akkor én biztosan a két név közül választanák: Tundra vagy Furða (ejtsd Fürla annyit jelent magyarul hogy Csoda)
2012. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én biztos valami speciálisabb, fajtához illő nevet választanék. A Bella szép, de nagyon általános, és sajnos én a Twilightra asszociálok róla... :P O_x


Veszna = a tavasz istennője az orosz mitológiában.

Léna = folyó Kelet-Szibériában.

Zina, Zója, Szonja, Nadin, Esfir, Najda, Lara - orosz női nevek.

2012. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. jan. 28. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!