Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etetitek a...

Milyen táppal etetitek a kutyátokat/kutyáitokat? Fajtától, mérettől, kortól függetlenül

Figyelt kérdés
Annyira istenítik a royal canint, pedig annál jobb tápok is vannak. Csak egy kérdés, nem vitázni, csak kiváncsi vagyok, ti mit adtok a kutyáitoknak. :)

2012. jan. 28. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kennels favorite.

[link]

20kg 8000 ft

2012. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Cibau, bár itthon nem nagyon ismert.
2012. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Orijent és Taste of the Wild-ot váltogatom félévente.
2012. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Josera
2012. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mi (ill az ismerőseim) a következőkkel etetünk:

acana, arion, brit, brit care, dog chow, happy dog ill. legolcsóbb táp amit épp árulnak + főtt hús

2012. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Royal Canin, természetesen, biztos van jobb, de nálunk ez vált be szóval nálunk ez a legjobb, szerintem mindenkinek az a legjobb táp ami bevált, szép lesz a kutyája bundája stb. :)
2012. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Mailerdeamon ***** válasza:

Egy jó táp nem lehet méret- és korfüggetlen, hiszen minden prémium gyártónak vannak kisebb és nagyobb testű, illetve kölyök, felnőtt és idős kutyáknak való speciális táptípusai. Ezen kívül pedig lehet fajtafüggő is, ha pl. fontos az extra szőrminőség.


Mi Purina Pro Plan-t etetünk.

2012. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Max Mix Neo ha nincsen akkor szoktam venni a színes Tescos tápot de az ritka.
2012. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A három kutyám mind más tápot szeret. A legidősebb, a labrador csak a Pennys tápot szereti, meg a házi kosztot. Az amstafom a ProPlan-tHappy dogot.a pulim a házi kosztot szereti, a tápba bele se üti az orrát
2012. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Mailerdeamon

Ugylátszik nem érted. Azért írtam le, mert csak a kutyatáp "márkája" érdekel nem pedig az hogy mittudom én Royal Canin giant junior, pro plan sensitive blabla stb, csak maga a márkanév. az egy dolog hogy fontos, csak nem az érdekel. :D

2012. jan. 28. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!