Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bishon Havanese kiskutyámat...

R.barbikaa kérdése:

Bishon Havanese kiskutyámat hogyan fürdessem meg, úgy hogy ha bejön a hidegről ne legyen nagyon büdös?

Figyelt kérdés
Írjatok praktikákat samponhasználatot szárítást és hogy mit csináljak a csipáival, előre is köszi minden választ.
2012. jan. 28. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Na most ezt nem értem. Mi a kérdés? Ha megfürdeted, nem lesz büdös, az a lényege.

A csipára meg bórvizet (vagy borvíz, mindenütt máshogy írják/mondják) szoktak javaolni.

2012. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a hideg és a fürdetés együtt valahogy nem teljesen érthető.
2012. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de hogyha mondjuk már pár napja nincs megfürdetve és elmegyünk sétálni ha bejövünk nagyon büdös. de lehet hogy ez a bűzmirigyektől van.. hát nemtom
2012. jan. 28. 20:51
 4/11 renilove válasza:
Ezt Én sem értem!!! Mitől lesz büdös? Az enyém csak akkor lesz büdös ha nagy a latyak és abban tapicskol!:-) Megfürdetjük és kész. Én még hajápolóval szoktam befújkálni és attól sokáig jó az illata!
2012. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

rosszul fogalmaztam akkor úgy mondom hogy amikor kimegy pisilni és bejön utána nagyon büdös, pedig hetente fürdetjük és hajápolóval is fújjuk


így már érthetőbb?

2012. jan. 28. 20:54
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát első körben felejtsétek el a heti fürdést meg hajápolást. Ez nem barbibaba, hanem kutya. Ha büdös, akkor próbáljatok tápot váltani, és/vagy mutassátok meg állatorvosnak, az mert nem normális, ha szagot áraszt egy kutya.
2012. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jan. 28. 20:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha piszkolás után büdös, akkor : Ki van vágva a végbelénél a szőr? Kan, szuka?
2012. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A havanesenek nincsenek bűzmirigyei. Ez tény.

Szóval táp vagy , doki.

2012. jan. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem szabad hetente fürdetni..(!)

Ha babasamponnal fürdeted 2 hétig jó illata marad.

vegyél kutyaparfümöt kb 2000Ft és elég kb 2 évig:)

Amúgy én ha a balcsiparton kiviszem a partra és ott rohangál a latyakban akkor lesz büdös, szinte hal szagú.

2012. jan. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!