Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy viselitek?

Ti hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Veletek is előfordult már, hogy az utcán mutogattak a kutyátokra, és nyilvánosan, direkt jó hangosan megjegyezték, hogy nagyon ronda? Ti hogy viselitek?
2012. jan. 28. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem, mert nem ronda a kutyám.
2012. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát az én kutyámra csak egyszer hallottam h mondtak ilyet, és amint meghallottam, dühösen hátra fordultam, de nem csináltam semmit. De csak mégegyszer halljak ilyet... Habár az én kutyámra csak röhögtek meg nemtoom h mit mondtak róla, de hallottam hogy beszéltek valamit.
2012. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 vagyok és semmi komolyat nemhiszem hogy mondtak róla, de egyébként mndenki dícséri hogy milyen szép..
2012. jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nem felnőttek tették. A gyerekek meg szeretnek szórakozni. Ne foglalkozz vele.
2012. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Soha. Mivel a kutyám nem ronda.

Inkább ujjal szoktak mutogatni , hogy milyen szép kutyus.

Amikor turisták jöttek velünk szemben lefényképezték.

De igazából egyik sem ment közel hozzá... Tibeti Masztiffom van <3

2012. jan. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az enyémre se azt mondják, hogy ronda, hanem inkább hogy milyen agresszív...
2012. jan. 28. 22:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem mondták még egyikre sem, hogy ronda, általában normális megjegyzéseket tesznek. Egyszer viszont valaki hangosan elkezdte, hogy a golden retrieverem(!) biztosan agresszív azért van szájkosár(halti) a száján.
2012. jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sohasem mondták még, hogy ronda, sőt, inkább a szépségét vagy a nagyságát szokták kiemelni. Az meg hogy agresszív vagy sem, csak a viselkedésén múlik. Ha valóban agresszív, akkor neveld meg, ha nem az, akkor meg ne törődj a rosszindulatú megjegyzésekkel!
2012. jan. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikro elviszem a komondorom, általában ijesztőnek szokták nevezni, és gyakran szépnek is. Egyszer sétáltattam őt egy kis utcában, és egy öregasszony vakarcsa nekiállt ugatni rá, az öregasszony kiviharzott, mint az őrült, és elkezdte mondani, hogy ő ilyen ronda kutyát még nem látott. Szégyellem magam, de nagyon elvesztettem a fejem, és úgy lekaptam a 10 körméről, hogy azt nem tette zsebre...
2012. jan. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mecse ***** válasza:
100%

Konkrétan rondának még egyik kutyámat sem nevezték, de ha előfordulna sem érdekelne, az egy vélemény és semmit nem változtat.


Ha zavarna az kb. olyan volna mintha azon szomorkodnék hogy mely ellenkező neműek tartanak engem rondának :)

Mindenkinek más számít esztétikusnak, és baromi unalmas lenne ha mindenkinek ugyanaz lenne a véleménye minden ilyesmi kérdésben. Oh és szerintem egyik kutya sem csúnya.

2012. jan. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!