Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állateledeles boltokban,...

Állateledeles boltokban, állatorvosnál mennyire szoktátok figyelni a hirdetéseket, szórólapokat? Esetleg máshol, ha láttok állatos szórólapot, megakad rajta a szemetek?

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajta, hogy kirakok pár szórólapot a környéken, de nem tudom, megéri-e. Nem elveszett kutya, hanem szolgáltatás lenne a téma. Én reflexből mindent megnézek, de nem szeretnék magamból kiindulni, ezért gondoltam, hogy közvéleménykutatok egy kicsit :)

2012. jan. 28. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elveszett feliratúakat szoktam nézegetni, de sajnos sokkal több keverék, főleg pincsinek vagy bichonnak kikiáltott kiskutyát látok mostanában. Ezeket meg alapból nem szeretem még látni sem.

De próbálkozz azért, ha unatkozom, én is szoktam nézegetni az egyéb hírdetéseket.

2012. jan. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Akiteki ***** válasza:
100%

Állateledelesnél vásárolok, nem nézem a szórólapokat.

Az állatorvosnál ha az embernek várni kell, mindent elolvas. Még ha ismerem is a szert, akkor is elolvasom a bolhairtó reklámját.

2012. jan. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Állateledelboltban nem szoktam, viszont állatorvosnál ha sokat kell várni, akkor mindent elolvasok. Az a szórólap jó, amin megakad az ember szeme, vagyis legyen rajta kép, színes legyen.
2012. jan. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Akiteki ***** válasza:
100%
ja igen, csak olyan állatorvoshoz érdemes, ahol várni kell. A mi dokinknál nem szokott tömeg lenni, mert kicsi a falu.:) Ott nagyon ritkán kell várnom.
2012. jan. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Az állatos dolgokat meg szoktam nézni, a rendelőben meg azért mert várni kell. De szolgáltatást biztos nem vennék, mert nincs nagyon szükségem másra mint ami már van.
2012. jan. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Én a buszmegállóban szoktam megnézni ha van kitéve. Szerintem bárhova érdemes kitenni ahol jól látszik, sok ember megfordul és esetleg várnia kell vagy unatkozik.
2012. jan. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Buszmegállókba legjobb tudomásom szerint tilos szórólapokat kirakni, én meg szeretem követni a szabályokat, ha lehet, ezért igyekszem inkább olyan helyekben gondolkodni, ahol erre mindenki által elfogadottan van lehetőségem :)

2012. jan. 29. 12:33
 8/8 Akiteki ***** válasza:
Igazad van, közterületen csak engedéllyel lehet reklámokat ragasztani.
2012. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!