Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak 2?...

Mi baja lehet a kutyámnak 2? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én írtam, hogy valami gond van a Törpe Pincserem köldökével. Azóta volt a doki szerencsére megúsztuk egy kis köldöksérvvel. 5.hetesen megműtik és ha felépült mehet is lassan az új gazdihoz. Viszont tanácsolta a doki, hogy ragasszam le ragtapasszal és lehet, hogy magától visszahúzódik. De olvastam a neten, hogy ez nem használ. Nektek mi a véleményetek?
2012. jan. 29. 13:04
 1/4 Mailerdeamon ***** válasza:
Ha nem múlik el, akkor megműtik és majd attól rendbe jön.
2012. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mennyire marad heges? Lesz nyoma a műtétnek?
2012. jan. 29. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:

2 dolog:

8-9 hetes kora előtt ne válaszd el az anyjától.

Ne akard elsunnyogni az új gazdi elől, hogy sérvvel műtötték, baromi etikátlan dolog lenne.

2012. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudnak róla a gazdik már tájékoztattam őket nem szokásom elsunnyogni az ilyen dolgokat. És 8 hetes korába szoktam amúgy is leválasztani őket. De a műtétre azt mondta a doki hogy lehet 5 hetesen.
2012. jan. 30. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!