Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudhatom meg, hogy a...

Honnan tudhatom meg, hogy a városunkba bevezetik-e az ebadót?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%
Magyarországon minden településen lesz ebadó.
2012. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz ebadó, ha lesz is csak a törzskönyves kutyákra kell fizetni. Ha kutyád nem fajtatiszta akkor nem fizetsz.
2012. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
akkor keress cikket a neten!lesz ebadó, minden kutya után fizetned kell kivétel a tipikus hungarikum kutyák pl:vizsla.A keverék kutyák után is fizetni kell majd
2012. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
itt a link, olvashatsz róla: [link]
2012. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mailerdeamon ***** válasza:
86%

Mindkét válasz rossz.


Ha bevezetik a városodban, akkor arról kaptok majd írásbeli értesítést. Azonban ivartalanított, mentett, magyar fajtájú illetve szolgálati kutyára nem kell fizetni.

2012. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
én egy kis faluban élek és itt nincs ebadó mert a polgármester nem kérte...lehet hogy ott sincs? fajtatiszta kutyára nem kell se pulira meg magyar kutyára se ivartalanítottra se vakvezető vagy mentőkutyára :) nekem 2 pulim van :)))
2012. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ne aggódj, szólni fognak. Ha pénzt kell szedni, azt nem engedik, hogy elfelejtsd :))
2012. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem mindenhol lesz ebadó. Ahol én lakom itt például nem lesz.

És csak azok után a kutyák után kell fizetni amelyik magyar fajta és törzskönyves,

ivartalanított és chippes kutyaá

vagy menhelyről hozott


Az összes többi után kell.


De hhaol eddig nem vezzeték be ott már nem biztos hogy lesz.....

2012. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
miezmár ?! -.-" nem akarnak bevezettni "HÁZIEB" adót? nekem is van kutyám, törzskönyves, chippes úgy lett befogadva, keverék és faluba lakom itt elméletileg nem lesz ..
2012. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Lesz ebadó, de nem kötelező az önkormányzatoknak bevezetni. A magyar kutyafajta után meg csak akkor NEM kell fizetni, ha törzskönyvezett, különben keveréknek minősül. Szóval csak azért kérdeztem, mert sokak már mondták, hogy náluk lesz vagy nem lesz, de én még nem tudok semmit! És már nagyon kíváncsi lennék!
2012. jan. 29. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!