Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányszor kell levinni egy nap...

Hányszor kell levinni egy nap a kutyát sétálni?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk.És mennyi időre?10hónapos
2012. jan. 29. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minimum 3x, abból az egyik legalább 1 óra legyen.

Én reggel 6kor 15-20 percre viszem le, aztán 11-12 óra körül kb. fél órára. 17 órakor kb. másfél órát vagyunk lent (na jó, ebben a hidegben nem vagyunk olyan sokat:) és este 10-kor még annyi időre, hogy leviszem, pisil, és már megyünk is föl, ez kb. 2 perc.

Összességében 2-3 óra séta, aktív mozgás lenne a jó, de a lényeg, hogy 3-4 alkalom legyen, még ha kicsit rövidebbek is.

2012. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fajtafüggő. Ha egy kis cirkálód van, akkor azt elég háromszor félórára levinni,, de ha egy barzojod van, akkor annak kell négyszer egyóra.
2012. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
középtestű kutya.Én kb 4-5x viszem le 20 percekre, de még ígyis kb 2x a lakásban végzi a kis és nagy dolgait :(
2012. jan. 29. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor valamit nem jól csinálsz. 10 hónaposan már szobatisztának kell lennie bőven.
2012. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de mit lehet ebbe elrontani?így viszem le.ha elmegyek valahová mondjuk 2órára, előtte is levusszem, megvárom míg elvégzi minden dolgát és 2óra múlva visszajövök már van kis és nagy dolog a lakásba..szerintem szemétségből:)
2012. jan. 29. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Valszeg (ha akkor csinálja a dolgait amikor nem vagy otthon) szeparációs stressze van. Ami nagyon sok mindenből adódhat, de nem szemétkedésből csinálja, hanem komoly okai vannak a dolognak. A kutyád stresszel és azért piszkít be... Én biztos megkeresném az okát a helyedben és nem rögtön a kutyára "fognám" a dolgot.
2012. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!