Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttátok már ezt? :D

Láttátok már ezt? :D

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=Lz60zrxkGnY


Szakadok :D Mint egy igazi falka. A szomszédok mit érezhetnek? :D


2012. jan. 29. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ezen én is szakadok :D Nagyon aranyosak :)Miket dumálgatnak, eszméletlen :D:D

Ha jól hallom a tv-ből, ami megy közben, ez valami Skandináv nyelvű ország lehet. Ahol jó hideg van. De, furcsa, hogy miért vannak bent a lakásban. Lehet, hogy társasház féle lehet. Akkor szomszédok tényleg örülhetnek :)

Vagy csak direkt poénból vitte be őket, vagy lehet, hogy nagyon cudar idő van kint, hogy még a kutyát sem hagyják kint. Szóval nem biztos, hogy van szomszéd :)

2012. jan. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Akiteki ***** válasza:
Nem hiszem, hogy társasházban ennyi kutyát tartanának. bejárhatnak a kertből a házba. Nekem is itt hever az összes husky a lábamnál. Gyorsan ki is kapcsoltam a videót, mert már kezdtek ide gyülekezni, hogy válaszoljanak a rokonoknak:))
2012. jan. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Áh, ilyet a mi törpeuszkárjaink is tudtak, amikor mindegyik egyszerre tüzelt. :D
2012. jan. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!