Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert hullik a Jack Russell...

Riki06 kérdése:

Miert hullik a Jack Russell kutyám szőre ennyire durvan?

Figyelt kérdés
Van egy 4 honapos, szuka, jack russell kutyosom es nagyon elkezdett hullani a szore! Hazban van es tenyleg durva! Sehol nem kopaszodik, nem latok semmi elvaltozast a boren. Kicsit aggodom, mert nem hiszem hogy mar a vedles kezdodott volna. Vagy megis?!? Az nem tudom hogy mennyire befolyasolja, hogy nem reg furdettem meg es hogy Londonban elek ( ez azert lehet fontos mert hogy nem volt minusz egesz telen, sot inkabb +10) Valakinek valami otlete? Koszi elore is.
2012. jan. 30. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod.Az én kutyáimnak is fürdetés után sokkal jobban hullik a szőrük vagy ha előtte nem is hullott,de utána biztosan elkezd.
2012. jan. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A JR-ek elég szőrözősek. Fürdetés után pláne. Ha van otthon olyan pici tüskéjű "kefe", ami rövidszőrűeknek való és olyan, mint egy kesztyű, akkor azzal áthúzkodhatod kicsit, egy csomó elhalt szőrt kiszed. Meg lehet, hogy némi E vitamin sem ártana.
2012. jan. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszi szepen! A fesut utalja, de ha muszaly akkor muszaly :)

Koszi a valaszokat!

2012. jan. 31. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Az enyém is gyűlöli. Ha csak közelítek feléje a puha, gumi kefével, elkezd vonyítani, mintha legalábbis nyúznám... :D:D Fürdetésnél is ordít, kicsit túljátssza magát. :) De mivel utálom szedegetni a ruháimról a kutyaszőrt, ki kell bírnia.

2012. febr. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rendes kutyafésű/kefe helyett esetleg próbáld ki a furminatort/hasonmásait. Rövidszőrű kutyánál is nagyon jó, sokkal kevesebb szőrt fog hullatni. Ráadásul te az ebayről gyorsan és olcsón hozzá is tudsz jutni.

Ilyesmit keress:

[link]

2012. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor en meg mindig jobban vagyok, mert az en kutyim imad furdeni! Rendessen elvezi a vizet! Folyamatossan maszna be a kadba!!!! A fesuvel kapcsolatban is koszonom a segitseget, meg rendeltem. Remelem ezzel jobban fogja turni... Bar igaz ami igaz, szereti tul jatszani magat... :)
2012. febr. 2. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!