Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eggy rottweiler büdös?

Eggy rottweiler büdös?

Figyelt kérdés
Most akarok venni egy rotit és lakésban akarom tartani ha minden második héten megfürdetem akkor büdös lessz?Elöre is köszönöm a válaszokat :)

2012. jan. 30. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Mitől lenne büdös? Mocsokban, koszban akarod tartani? Egy kutyának max egy évben 2x lehet fürdeni mert károsabb, mint hasznosabb. Mielőtt kutyát veszel és ez a legnagyobb problémád én a helyedben még olvasgatnék tovább úgy általában a kutyákról és a tartásukról.
2012. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Ezaz! vegyél vagy 3at és mivel az a legnagyobb gondod h milyen lehet a szaga, így majd szólj, ha épp valamelyik testrészedet marcangolja!
2012. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha illő körülmények között tartod akkor nem büdös.Egyáltalán nem büdös a roti:D
2012. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
persze normális körülmény között 100 négyzet méteres lakás meg dehogy koszba akarom tartani csak meg kérdeztem :)
2012. jan. 30. 15:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem büdös, kutya szaga van:)
2012. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mit jelent neked a büdös. A kanoknak elég jellegzetes szaga van, ha nem tudod elviselni, akkor inkább szuka, vagy ivartalanítás. Amúgy meg mitől is lehetne büdös.
2012. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden kutyának van szaga. Ez ellen nem lehet mit tenni. Még ígyse nevezhetjük őket büdösnek, pont mi emberek, mert ha mi nem fürdenénk egy évig...hát igen, na az lenne az elviselhetetlen ocsmány szag. A kutya ha nem fürdik egy évig, akkor is csak fokozódik a kutya-szag és ennyi.
2012. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kutyaszaga van, egyedül a szobakutyáknak(yorki,csivi,bichon stb) ezeknek egyáltalán nincs szaguk..nekem két bichonom van havonta fürdetem őket és nincs szaguk..de ha lakásban tartod és te is havonta megfürdeted nem lesz büdös csak kutyaszag semmi több..
2012. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!