Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyha apportírozok a kutyámma...

Hogyha apportírozok a kutyámmal, megbüntethet a közterület felügyelet?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan azt mondták,hogyha nem veszélyes a kutya és rendesen szót fogad és nem megy neki senkinek akkor elvileg nem... de valaki azt mondta hogy igen... most akkor melyik? valaki indokolja meg hogy melyik miért lécci! :)
2012. jan. 30. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, megbüntethet. Tök mindegy milyen vizsgája van, terápiás vizsgával, engedelmes 9-essel se lehet póráz nélkül kutya a szabályok szerint. A gyakorlatban azért ha tudsz a közteresnek egy rögtönzött engedelmes bemutatót rittyenteni, akkor lehet, hogy mázlid van és eltekint a büntitől.
2012. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha el van engedve a kutyád, akkor igen, megbüntethet.
2012. jan. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kutya közterületen póráz nélkül nem tartózkodhat- azaz meg .
2012. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer már elsütöttem ezt a poént, de tekerd a pórázt a nyaka köré és úgy engedd el. :)
2012. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hú, utolsó, ez tetszik, JOGHÉZAG!! :) Tényleg, akkor mi van, ha rajta van a póráz, viszont nem fogom? Hogy van a törvény szövege?

Mert pl. a biztonsági öv, ha mögöttem van becsatolva, elvileg szabályos, mert nincs a törvényben leírva, hogy magam előtt kell becsatolni... (Más tészta, hogy ezzel a gőzzel be is köthetné magát az ember...)

2012. jan. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ha a kutya hátára rakod a szájkosarat, akkor is van a kutyán szájkosár. :))


A pórázt én meg a közterületes nyaka köré tekerném.

2012. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ó, én a szájkosarat a nyakörvre csatolom. Pár perc után már nem is zavarja a kutyámat, hogy egy kicsit veri az oldalát. :)
2012. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ezek jók :DD köszönöm a tanácsokat :DD
2012. jan. 31. 21:14
 9/10 Catz ***** válasza:
Amig Pesten laktunk es a Nepligetbe jartunk ki, addig vettem 2 db tescos porazt, es azt vonszolhattak maguk mögött :)
2012. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg volt egy nagyon rövid pórázom, ami olyan volt, mintha csak fogó része lenne és az lógott a kutya nyakában. Volt persze normál méretű is nálam, sétához azt használtam, a kicsit csak a parkban.
2012. febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!