Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltatásért illik...

Kutyasétáltatásért illik pénzt elkérni, vagy a sétáltatók álltalában ingyen vállalják a feladatot? Ha szoktak is pénzt kérni, csak képletesen vagy van konkrét összeg is a köztudatban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetesen valamennyit szoktak kérni, ingyen nem igen találsz olyat, aki sétálgatna a kutyáddal. Mindenki annyit kér érte, amennyit adnak vagy nem szégyell elkérni. Én kb az 500 ft/óra összeget tartanám reálisnak.
2012. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én anno csináltam és 1000Ft/óra volt. Bár én kutyaszitterkedést is vállaltam, nyáron itt volt a kutyus. Csak sajnos itt nem nagy kereslet van rá, viszont Budapesten nagy igény van rá azt tudom. Sokan hívtak onnan.
2012. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 1500 at kapok 1 óra sétáltatás + 1 óra kiképzésért, szóval 750 forint óránként...
2012. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam vinni kutyukat sétálni, általában 1,5-2 óráért kapok 2000Ft-ot de soha nem kérek... :)
2012. jan. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én egyik ismerősőm vizsláját sétáltatam nyáron 3 hétig 1 óra 600 ft volt egy héten 3x kellett menni de hetente kaptam meg a pénzt de mindig többet kaptam amiért elvittem sétálni..vinném én most is csak elránta mert rohadt erős ,azt mondták hogy járt kutyasuliba és szófogadó hát ez nem nagyon látszott még az ismimre se hallgatott és én egy 52 kg 19 éves lány vagyok néha majd elestem így a tesóm is segített a sétában és elfeleztük a pénzt..

amúgy én megegyeztem a "fizetésbe" szóval te is mondj mondjuk 700-800 ft esetleg kicsit lejebb adhatsz belőle de 500 ft / óra alá már ne menj..és mindenféleképp olyan kutyát válalj be amit elbírsz!! :)

2012. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval ha jól értettem, akkor az emberek többsége megfizeti ezt a fáradalmaskodást. Nagyon helyes. :D Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon sokat segítettek!
2012. jan. 30. 18:27
 7/9 Akiteki ***** válasza:
Én gyerekkoromban sétáltattam két kutyát, de örültem, hogy rám bízzák.
2012. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha rákeresel, vannak a neten hirdetések, én egy 1200 Ft/órásba szaladok bele sokszor. Szóval kb. ebben az árkategóriában érdemes gondolkodni.
2012. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zsuzsabazsa ***** válasza:

Én 700.-ft fél óra.

Viszont ha olyan az illető, pl kevés a pénze vagy éppen beteg és azért nem tudja lehozni a kutyáját. Vagyis ha látom rajta, hogy szívesen odaadja az összeget, de már kajára nem futja, akkor olcsóbban is leviszem neki.


Ha az illető szimpi, akkor nem nézem az órát sem.

2012. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!