Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik a kutyájukkal alszanak...

Akik a kutyájukkal alszanak azok írjákmár le hogy hogyan alszanak ketten!?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy a lábuknál vagy szószerint mellettük?

Írjátok le hogy milyen pózba.(bocs ez férreérthető) :D


2012. jan. 30. 18:47
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Hát amikor még élt az én kutyám akkor mindig a térdhajlatomnál aludt :) Feljebb nem jöhetett,mert olyan kicsi volt,féltem összenyomom :)
2012. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
És nem zavart?
2012. jan. 30. 18:51
 3/45 anonim ***** válasza:
Nem,mert be voltam takarva ő meg a takarón aludt végül is ha hozzáértem felkelt és elment máshova az ágyon :)
2012. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
nálam 2 bichon van ,általában a lábamnál az ágy végébe alszanak, de az idősebb (10 éves) a fotelomba is szokott sokat.. a kölyök szokott legtöbször az ágyon aludni de a térremnél nem jön feljebb mert nem engedem , azért van egy határ legalábbis nálam, de ahogy megszólal az ébresztő a telómon egyből rám mászik a kölyök és össze vissza nyalj az arcomat és ha nem kelek ki akkor ugat szóval ő egy kis másod ébresztő óra ezt csak mellékesen írtam le :)
2012. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
*térdemnél
2012. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Na és ha forogsz az ágyba(megfordulsz) akkor nem esett le?


köszi az eddiegi válaszokat :)

2012. jan. 30. 18:53
 7/45 anonim ***** válasza:
Nem,mert megérezte,és lejjebb ment vagy leugrott az ágyról és a helyén tovább aludt :)
2012. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
én sehogy, de az egyik lányismerősöm kiskifli-nagykifliben alszik a bulldogjával. a kutya a kiskifli, a gazdi a nagy :)
2012. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Ezt a kiflist nem értem de köszi
2012. jan. 30. 18:57
 10/45 anonim ***** válasza:
a fejük egymás mellett, a kutya a gazda hasánál, a gazdinak háttal, a gazi a kutya felé fordulva, felhúzott lábakkal, mindketten takaró alatt, csak a fejük látszik ki. na :)
2012. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!