Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyomorrontás? Tegnap még...

Gyomorrontás? Tegnap még semmi baja nem volt, házi kosztot és csontot kapott, meg reggel egy kis tápot. Reggel kakált sokat, de aztán csak guggol és semmi se jön ki neki

Figyelt kérdés
Emellett halványsárga, habos levet hány és nem eszik. Kicsit bágyadtabb a szokásosnál. Mi lehet a gond? 7 éves szuka törpe pincser
2012. jan. 30. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
székrekedés, a csont keménnyé teszi a székletet (ezért nem kéne belőle sokszor adni... szerintem orvos, sajna lehet gyomormosás lesz a vége..
2012. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Akiteki ***** válasza:
Elakadt benne a csont. Ha nem viszed sürgősen orvoshoz, belehalhat. Ez nagyon úgy néz ki, hogy műteni kell.
2012. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Kis fajta kutyáknak nem lehet csontot adni.Sürgősen orvos!
2012. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos! Még ma!
2012. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na figyu az a tehendő hogy ebben a másodpercben öltözöl és visze az orvoshoz!!!
2012. jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...sajnos nem tudjuk elvinni most orvoshoz, mert csak holnap délután lesz, ügyelet meg messze van és autónk nincs...székrekedésnél nem hiszem, hogy hányna, bár nem vagyok orvos...én tudom, hogy nem nagyon kéne neki csontot adni, de mamának mindegy mi, ő odalök neki bármit :( csak épp most van neki valami dumó az emlőjén is...remélem, nincs komoly baja és csak egy gyomorrontás
2012. jan. 30. 19:46
 7/7 Akiteki ***** válasza:
Ne reménykedj. Ez nem gyomorrontás. Abban reménykedhetsz, hogy megéli a holnap délutánt.
2012. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!