Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől csinálja ezt a kutya?...

Kondisarc kérdése:

Mitől csinálja ezt a kutya? (bővebben)

Figyelt kérdés
6hónapos amstaffról van szó, pénteken volt vágva a füle és még aznap este séta közben mintha begörcsölt volna az egyik hátsó lába, felhúzta és nem állt rá, le ültettem egy pillanatra és utána ugyan úgy sétált tovább.Mindez megtörtént 3nappal később is.Algoprint (napi 2x felet kap) ha ez számítvalamit.
2012. jan. 30. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne tömd tele gyógyszerrel,lehet,hogy pszihés reagáció!!!
2012. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom nem szabad állatoknak emberi gyógyszert adni de látom ez is megoszlik miért is kell az algopirin láz miatt lehet erős és be görcsöl
2012. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
az Algoprin gyomorvérzést okozhat!!
2012. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
az orvos ajánlotta a gyulladás csökkentő hatása miatt de ma este kapta az utolsót, mert nincs rá szükség remélem csak emiatt volt
2012. jan. 30. 21:30
 5/17 anonim ***** válasza:

elviekben a műtétnek ehhez nem szabadna, hogy köze legyen.. a gyógyszerezés felesleges a kutyáknak más a fájdalom érzete, egy fülvágás annyira nem viseli meg őket.

A görcs szerintem más miatt van, az orvost kellene megkérdezni (nekem az epilepsziás kutyámnak voltak láb görcsei fiatalon)

2012. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy köze van a fülvágáshoz, viszont a gyógyszer akár előidézhette.
2012. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
ha gyulladás csökkentő akkor sokkal jobb állatorvosi készítmények vannak.. mi mikor még vágtuk a fület (már nem vágjuk vagy 4 éve) akkor sima betadinnal lekentük néha plusz synuloxot adtunk...bőven elég lett volna és nincsenek mellékhatásai
2012. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! aki írta hogy az epilepsziás kutyájának volt ilyen tünete tőle kérdem, hogy volt más tünete is?
2012. jan. 30. 21:44
 9/17 anonim ***** válasza:
nem, csak a lábgörcs bár ritkábban az első időkben kb fél évente
2012. jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Algopyrint rendszeresen írnak fel kutyáknak, de azért megkérdezheted a dokit, hogy okozhatja-e az, és mit adhatsz neki helyette.
2012. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!