Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyának mennyibe kerülnek...

Kiskutyának mennyibe kerülnek az első oltások? (Győr)

Figyelt kérdés
Szeretnék kiskutyát de érdeklődnék, hogy nem e tudja valaki, hogy ezek az oltások amiket először kell megkapnia mennyibe kerülnek? Győri vagyok, valaki tudna ajánlani orvost aki olcsón beadja ezeket a kutyusnak?

2012. jan. 30. 22:23
 1/7 Cspapa ***** válasza:
0%
Ne akarj olcsón oltást, akkor inkább kutyát se akarj mert az eszik is és az pénzbe kerül. Az oltások pár ezer Ft és persze vannak különbségek, de nem számottevő. Ha ez a dolog "foglalkoztat", akkor inkább a kutyatartáson kellene inkább először elgondolkodni....
2012. jan. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Felneveltem egy 15 éves tacsit aki nem rég aludt el öröklre, de mivel kicsi korom óta velem volt nem tudom mi hogy megy. Ha lehet nem 20ezerért akarom a legdrágább helyen beoltatni, hanem korrekt áron és ez felől érdeklődök. Ezen nem tudom miért kell fenn akadni:) Képzelt elképzelésem sincs, hogy mennyibe kerülnek ezek az oltások és érdekelne. Nem tudom ebben mi a meglepő:) A többit meg bízd rám:)
2012. jan. 30. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tenyésztőtől veszed, akkor az első 2oltásának már legalább meg kell lennie.

Itt egy oltási program (szinte minden doki másképp olt):

[link]

Kölyökkorban 4 (kb 5000Ft/db)+1kennelköhögés(kb 7000Ft, elhagyható, de ajánlott, 3hónaposan veszettség) (ez most kb 3500Ft körül van), 9hónapos korában ismétlő veszettség.

A kölyökkori 4ből elvileg 2vel már rendelkeznie kell a kutyusnak. Ezen felül 3hónapos koráig 2hetente féregteleníteni kell,kutyachip (kötelező, már rendelkeznie kell vele a kutyának).

Az árak nem győriek, hanem itteni átlagárak.

2012. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm:)
2012. jan. 30. 23:04
 5/7 anonim ***** válasza:
A Szabadhegyi Állatgyógyászati Centrumban, dr Tolnai Györgynél tudtommal elég korrektek az árak. Nem a legolcsóbb (általános jó tanács, a nagyon olcsón dolgozó állatorvostól óvakodj, mert hosszú távon nagyon visszaüt! tudnék mondani erre példát, de nem etikus...) de nem is kér el csillagászati összegeket.
2012. jan. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dr Majthényi Imrét ajánlom a Kossuth Lajos utcán Győrben (templomnál). A legjobb állatorvos akivel találkoztam, nagy állatbarátok. Nem emlékszem pontosan mennyiért oltotta be, de nem drágán, azt tudom hogy Mosonmagyaróváron többet fizettünk. Most is hozzá járunk mert baleset érte a kutyánkat.
2012. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!! :):)
2012. jan. 31. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!