Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire kell félteni nappal...

Mennyire kell félteni nappal a hidegtől?

Figyelt kérdés
Két kutyámból az egyik teljesen bent lakik, kb. csak sétálni jár ki, a másik viszont csak éjjelre jön be, mert szeret kint lenni, unatkozna egyedül itt bent. Természetesen van szigetelt kutyaháza, hőfüggönye, meg ráadásul a teraszon van a ház magasan és szélvédett helyen. Mégis aggódom, ha tényleg minusz 20-ak lesznek. Beengedem én szívesen, annak nincs akadálya, csak utál nappal bent lenni.
2012. jan. 31. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Engedd ki nyugodtan! Majd ha befagy a segge, hidd el, nyüszít ő neked, hogy engedd vissza :)
2012. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nappal még nem mond annyira hideget hogy megfázzon, ilyenkor célszerűbb a házába tenni még pokrócokat. Én a nagy kutyámnak biztosítottam egy jó lakhelyet a régi műhelyembe, oda betud menni ha akar és nincs hideg plusz egy rakat régi ócska ruhát szórtam ki egy kupacba ha fázna akkor betudjon oda bújni. Ha nappal lesznek -20 ak akkor lehet jobb lenne be engedi egy olyan helyiségbe ahol nem okozna kárt unalmába. De éjszakára mindenképp engedd be.
2012. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ha jol van táplálva és nincs vm betegsége akkor nyugodtan kint lehet!
2012. jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak nappal dolgozom, úgyhogy nyüszíthet 7-ig nincs aki beengedje, max visszanyűszít neki a két fagyosszent bentről :)
2012. jan. 31. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaj, basszus :-(


Nincs egy szomszéd, aki figyelne rá? Hagyd kint egy napot. Ha utána be akar menni, engedd be.


Csak ugye itt a kérdés: reggel dolgozol, este jössz haza, t*ködnek sem lesz kedve kiengedni este, ha egész nap bent lesz és este ki akar menni... de ha esetleg lesz energiád, megpróbálhatod, hogy este kiengeded. Ha érzi a hideget, meg azt, hogy nem akar kint lenni, akkor este maradhat bent.

2012. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Este mindenképpen bent van, és (szinte) minden nap sétálunk. A kérdés csak az, hogy azzal szúrok ki vele kevésbé, ha bezárom nappalra (amit nem szeret, mert unatkozik) vagy ha kint hagyom a kertben. Mondjuk nyilván azért meg nem fagy...
2012. jan. 31. 23:31
 7/7 anonim ***** válasza:
szerezz neki valami jó rágókát meg 1-2 játékot amit nyammoghat, és egy olyan szobába helyezd el, ahol nem tud kárt tenni. szerintem inkább bent unatkozzon, minthogy megfázzon, és egyéb bajai legyenek
2012. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!