Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől viszkedhet pekingi...

Mitől viszkedhet pekingi palotakutyám szeme?

Figyelt kérdés
Ma reggel voltunk állatorvosnál, nem ebből az okból kifolyólag (2 hét múlva kell vissza vinni).Délután elkezdett neki viszketni a szeme és sárgás váladék van rajta.Találkozott valaki hasonló problémával?Vigyem vissza elöbb, mint 2 hét?
2012. jan. 31. 23:31
 1/5 Mailerdeamon ***** válasza:
Ha váladékozik jó lenne, ha vinnéd. Gondolom gyulladás.
2012. febr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kötőhártya-gyulladás, allergia..azért vidd el dokihoz. A kutyámnak volt kötőhártya-gyulladása, a doki embernek való krémet írt fel, szépen be is gyógyult tőle.
2012. febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kötőhártya gyulladásról én is olvastam,de mintha ott lázról is írna,neki pedig pont hogy kevesebb a test hőmérséklete a normálisnál.Persze,mindenképpen viszem dokihoz (sajnos mostanában sokat fordulunk meg nála) csak kiváncsi voltam,hogy volt-e már valakinek hasonló gond a kutyusával.
2012. febr. 1. 08:50
 4/5 anonim válasza:
Nekünk fehér volt a váladék, sajnos nem jutottunk dokihoz és a szeme kilyukadt:( 3 nap volt! Megtanultam, hogy sem kamilla sem visine csepp!!! Sajnos én elutaztam és akik vigyáztak rá nem azonnal vitték el, így ez történt:( Mielőbb vidd el. Álítólag a gyulladásnál száraz a szem felülete, és ahogy vakarja könyebben sérülhet...
2012. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jajj szegény:( Felhívtuk,holnap reggel megyünk.
2012. febr. 1. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!