Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 éves nőstény palotapincsim...

Zsóka46 kérdése:

11 éves nőstény palotapincsim van. Kell aggódnom, vagy ez természetes?

Figyelt kérdés

3 napja kicsit furcsán viselkedik a kutyám. Eleinte csak ment a hasa utána kihányta amit evett. Tegnap reggelre pedig annyira vérzett a nemi szervénél, hogy nagyon megijedtünk itthon. Ma már oda se akar jönni ha hívjuk, és ilyen rózsaszín nyálkás valami is jött ki belőle. Ahova leül az udvaron ott marad a helye. Ma elvittem állatorvoshoz, a hányásra,hasmenésre kapott szurit, de a vérzésre csak annyit mondott, hogy üzekedés időszaka nála. De az eddig sose volt nála ilyen, hogy ennyire vérezzen.

Ha valaki tudja, hogy mi ez, hogy kell e aggódnom akkor segítsen. Előre is köszönöm:(


2012. febr. 1. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én aggódnék a helyedben, és elvinném mások orvoshoz. Méhgyulladásra tippelek, ami nem gyerekjáték.
2012. febr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aggódj és másik doki, aki ultrahangon megnézi a kutyádat.
2012. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Catz ***** válasza:
Szerintem is gennyes mehgyulladas lehet. Vigyetek eg normalis orvoshoz, vagy allatkorhazba.
2012. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Akiteki ***** válasza:

Ennyire hülye nem lehet egy orvos, aki a gennyes váladékra azt mondja, hogy tüzelés!!!

Gyorsan vidd másik orvoshoz, mielőtt belehal a kutyád.

2012. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!