Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy Amstaffom és törzsköny...

Torgils kérdése:

Van egy Amstaffom és törzskönyvet szeretnék, lehetséges?

Figyelt kérdés

Mivel a bull típusú kutyák 96-tól nem kaphatnak B törzskönyvet, így A törzskönyv beszerzése lenne a megoldás.

CSak!

A kutyusom apjának van, de az anyjának nincs törzskönyve!!!!!!

Így ez is kilőve!!!!

Nincs valami "mellékes" megoldás, hogy a kutyusom megkapja a törzskönyvet?????

a kutya nagyon szép, a standardoknak megfelel, mindenki csak dícséri!

Nem lehetne egy másik törzskönyves anyához és apához "csatolni" a kölyköt??? Tudom ez csalás, de mi a szart tegyek?????



Hülye hozzászólásokat hagyjátok!!!, hogy miért nem vettél törzskönyvest, meg ne csalj meg sötöbő!!


2012. febr. 1. 13:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megoldani.

Nem is szabad. Ha rajtakapnak , hogy hamisított vagy ilyesmi , a kutyát elveszik , te meg fizethetsz .

2012. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet. De minek akarsz egyébként törzskönyvet?
2012. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de nem bírom ki. Legközelebb törzskönyveset kell venni. Ha a szülők nem rendelkeznek papírokkal akár milyen szépnek néz ki, hivatalosan nem mondható annak a fajtának. Sőt elvileg ha nincs törzskönyve a kutyádnak már akkor sem mondható, de azért ha a szülőknek láttad ott a bizonyíték. Csak hát hogy igazolod később, hogy az ő szülei? Max DNS vizsgálattal ami több tízezer. Legközelebb előre gondolkozol és nincs ilyen probléma. Olyat nem lehet, hogy hozzá csatolod egy másik alomhoz. Gondolom már nem pár hetes, még akkor könnyebb lenne valakit találni aki bele megy, de hivatalos tenyésztők biztos nem... De úgy, hogy már több hónapos. Olyan törzskönyvet szerezni, ami több hónapos kutyáé. Nem tartanak ilyeneket meg még az esetleges csalók sem...


Utólagos kérdés: Amúgy a kutyádat látta fajtabíró, hogy standardnak megfelel? Vagy ilyen tapasztalt amstaffos vagy? Egy képet elfogadnék róla, hogy megnézhessem milyen. Persze ha nem probléma :)

2012. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Igen úgy meg lehetne oldani de nem érdemes.

Te is tudod h nem kaphat törzskönyvet a kutyád, és gondolom nem a törzskönyv kell hanem szaporítási céllal akarod ami egy nem ismert felmenőkből álló kutyánál meg pláne nem szép dolog.

Tudom h vannak csalások a kutyás világban a barátnőmnek pl 6 hónappal fiatalabbra van törzskönyvezve a kutyája, de legalább tényleg azok a szülei.

2012. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Igen, igen!!!Értem és köszönöm a válaszokat!!!

Versenyekre vinném, de azt hiszem marad a súlyhúzás és a törzskönyv nélküli versenyek! Tényleg Ti tudtok ilyen versenyeket????Én most találtam egyet:)


Íme, vélemény, de őszintén(egyébként csaj, hiába ekkora fej:)) ):


[link]

2012. febr. 1. 14:14
 6/18 A kérdező kommentje:

A legnagyobb problémám az, hogy ha fedeztetem majd Őt egy törzskönyves kannal hiába, mert a kölyke sem lehet törzskönyves!!!!!!!! Nem csak tenyésztési szándékkal szeretném, hanem versenyeztetni!!!!!

Mindenképpen tovább szeretném vinni a vérvonalát, nem kell másik törzskönyves dög!!!Ő kell és a vérvonala:)))Értitek!!! Beleszerettem, tetszik és hivatalossá akarom tenni!!

2012. febr. 1. 14:18
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Milyen vérvonal? Azt se tudod ki fia-borja!

:D:D:D Az eszem megáll. :)

2012. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem vérvonal, hanem a genetikai adottságait, számomra jó kiállású. Egyébként, ha olvastad volna a főcímet, leírtam, hogy nem a hülyeségre vagyok kíváncsi, meg a monitor mögül való bátorkodó viccelődésekre...vigyor...vigyor
2012. febr. 1. 14:28
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már te sértődj meg! Amit te tettél (törzskönyv nélkül vettél kutyát) és amit tenni akarsz, na az a hülyeség.

Szaporítás lesz ebből én már látom.

2012. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja és, hogy a kérdésre is válaszoljak. Igen. lehetséges. Mint minden, pénzért. De ezzel nem csak magadat, hanem másokat is átversz, az általad szeretett fajtát rontod.
2012. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!