Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok kutyafuttatót...

Hol találok kutyafuttatót Gödöllőn?

Figyelt kérdés

Egyszer új helyre vittem a kutyákat sétálni, és ott találtam egy lekerített, körülbelül 3x3 méteres területet "Kutyafuttató" cím alatt. Nem tudtam eldönteni, sírjak-e, vagy nevessek.


Valaki tud viszont normális kutyafuttatót Gödöllőn, ahol el lehet engedi a kutyákat? (Mert ugye belterület közterületén tilos, külterület pedig végig természetvédelmi terület Gödöllő körül, ahol megint csak tilos pórázról elengedni a kutyát...)


Gödöllőn az egyetlen legális, szabályos lemozgatási lehetőség tudtommal a gödöllői kutyaiskola, ahova járunk is és ott le is vannak mozgatva rendesen. De pont Gödöllőn nincs kutyafuttató?



2012. febr. 1. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

hát mi a kastély parkba szoktunk menni, a patak téren a török ignác gimi mögött van egy kutyafutattó de az rohadt kicsi, de még van húú nem tudom milyen utca ,de az állatorvoshoz mész a szőlő utcába akkor hátul ahol van egy híd és a 4 emeletes házak van még egy kutyafutattó az viszonylag nagy sőt talán a legnagyobb kutyafuttató Gödöllőn..

de mondom mi mindig a kastély parkba megyünk ,mert máshol nincs akkor tér hogy futkározzanak a kutyák és közelebb is van a park,mint a kutyafutató (a nagyobb)

2012. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kör utcai futtató a legnagyobb valóban, de nem vitték túlzásban, pedig lett volna még hely lekeríteni ott is. :(


A Kastély parkban kutyát pórázról elengedni tilos, és nem szeretném, hogy megbüntessenek, elég borsos a büntetés ára, én nem merek rizikózni. :(


Akkor marad a kutyasuli, és a határ...


Nagyon köszönöm a válaszod! :)

2012. márc. 22. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok

hát igen elég kicsi futtatók


ha nem mész a kastély részhez , hanem ott hátulra mész oda senki nem megy, sokat járok oda és sok kutyás is van,amúgy nincs kitáblázva hogy kutyát tilos bevinni..állandóan létok nagytestű ebeket elengedve ott..

2012. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a "legjobb" az egészben. Nincs megtiltva az eb bevitele, pórázon be szabad vinni, viszont az önkormányzat szabályzata tiltja a kutya közterületen való elengedését, vicc az egész, hogy nincs lehetőség elengedi a kutyát sehol sem, mert tiltva van az egész városban. :(
2012. márc. 27. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!