Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan csontrák ami 1...

Létezik olyan csontrák ami 1 hónap alatt fejlődik ki és csak röntgenből megállapítható? Egy kaukázusi 80 kg-os kanról van szó. Nem vettek szövettant, nem szúrták meg a dagadást, ami a bal hátsó lábán volt. Halálra ítélték, pedig evett, jókedvű volt.

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miből fejlődik ki és miből állapítható meg, de tény, hogy ezeknél az óriástestű kutyáknál van olyan csontrák, ami gyakorlatilag a semmiből két hét alatt menthetetlenül elviszi a kutyát. Akkora daganat nő a lábára, hogy szó szerint kettétöri a csontját. Persze vannak áttétek is és a kutya menthetetlen. Szörnyű lehet, nem szeretném átélni a kutyámmal!
2012. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az én kutyám volt,csak én etettem,mert a gazdái csak tavasztól őszig vannak Magyarországon.Kicsi korától ismertem a kutyát,egy nagyon szelíd kaukázusi volt.Nagyon bánt a dolog,mert úgy érzem nem tettek meg mindent érte,egy tapintásos vizsgálattal nem állapítható meg kétséget kizáróan egy másik állatorvos ismerősöm szerint sem.
2012. febr. 1. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan nem lehet tapintással diagnosztizálni, de bárhogy is vizsgálták volna meg, a vége ugyan ez lett volna.
2012. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha röntgenezték, lehet, már látszott az áttét a tüdőben. Onnantól megváltás a kutyának az altatás.

De az is lehet, a gazdáinak nem volt kedve beteg kutyával bíbelődni sajnos.

2012. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!