Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az 5 hónapos Westink kb.1...

Bánfalvi József kérdése:

Az 5 hónapos Westink kb.1 hete mindenhova oda pisil, ez normális? Kezdi megjelölni a területét? Írtam konkrétumokat is! Ritkán de nagy tócsákat, nem tudom, hogy ez lényeges-e?

Figyelt kérdés
1 héttel ezelőttig minden oda sikerült ahova kellett,max kicsit mellé!Most is csak oda ahol sokat vagyunk,illetve abba a helységbe abszolút nem ahol ő alszik!Ma a hálónkat is megtisztelte amikor nem voltunk bent!

2012. febr. 1. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

szia!:-)

nekem is westim van habar mar 10eves...es meg mindig olyan mint egy gyerek...:-)

szerintem fel akarja hivni magara a figyelmet...talan nem eleg neki amennyit kimentek vele es ö dacbol igy jelzi...:-) Az enyem mondjuk 8-9honapos volt mire vegre rendesen szobatiszta lett...es ha bepisilt megszagoltattam vele es megszidtam hogy nem szabad...setanal meg mikor pisilt vagy nagydolgat vegezte megdicsertem milyen okos..:-) Sajnos mikor elhoztam a tenyesztötöl mar nagyon fel volt fazva..egy disznoolban voltak a kiskutyak a betonos földön februarban..:-(

2012. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden oda sikerült ahová kellett????? Hová az istenbe pisil az a kutya? Tán alomra szoktattad vagy pelenkára??????
2012. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem normális bár az sem ha az ember egy 5 hónapos kutyát arra szoktat, hogy a lakásban végezze el a dolgát!!!
2012. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!