Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon Havanese ára, szerintetek?

Bichon Havanese ára, szerintetek?

Figyelt kérdés

Nézegettem hirdetéseket, és állítólag tenyésztőtől, törzskönyves, oltva, chippel ellátva 35ezer Ft lenne egy bichon havanese kiskutya. Ez reális ár érte?? Volt egy másik is, három hónapos, ugyanúgy tk-es, chipes, 18 ezerért. Hogy-hogy ilyen olcsó?


Esetleg tudnátok ajánlani megbízható kennelt? Sajnos elég tapasztalatlan vagyok, még soha nem vettem kutyát.


Előre is köszönöm!


2012. febr. 1. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ezeket már néztem, de fogalmam sincs, hogy mennyibe kerülhetnek a kiskutyák. Nem tudod véletlenül?
2012. febr. 1. 23:10
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
kb.100.000 ft lehet.de hívd fel őket.ha annyira tudni akarod elvégre te akarsz venni.de nem sokalld mert egy normális kutya megér ennyi pénzt.amiket írtál tuti hogy keverékek!felejtsd el az olcsó kiskutyát,de ha sajnálsz rá áldozni akkor fogadj örökbe.shi-tzu fajta mentőknél pl, van egy tündéri bolognese ivartalanított szuka kutyus.bár nem havanese de ő is nagy boldogságot okozhat bárkinek akár neked is :)
2012. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyanús, bár ki tudja, lehet nagyon szabadulni akar tőle, de akkor meg nem tenyésztő, csak tk-s szaporító. Egy minőségi havanese kiskutya 80 ezertől kezdődik. Itt van pár megbízható kennel:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem is furcsa volt, hogy ilyen olcsón hogy lehet egy tenyésztőtől tk-es kutyát venni, mert 80-100 ezer körülre gondoltam én is. Nem sajnálom rá a pénzt, csak még nézelődök a neten, mert nem szeretnék elhamarkodott döntést hozni. :)
2012. febr. 1. 23:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Tenyésztőnél tk val fajtatiszta havanese 80-150 ft között mozog. Szaporítós kutyát kapsz annyiért. ami nagyon beteges, vagy esetleg nem is fajtatiszta, hanem pénzért rádsóznak egy keveréket
2012. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor jó.Örülök hogy nem sajnálod rá a pénzt.Nézelődj csak alaposan hogy milyen típusú,vérvonalú kutyust szeretnél.bár a be linkelt helyeken tuti egészséges kis kutyát kapsz.Nagyon ajánlom neked a barsonykennel.hu-t.igazán lelki ismeretes a hölgy és jelenleg van egy csodálatos alom!Gyönyörű kis kutyák!!!!!!!!!!!Keresd meg ha úgy gondolod.
2012. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!